Nezávazná poptávka
Bad Füssing, města na Dunaji a Innu, Německo, 4.7.2018, Bez stravy

Bad Füssing, města na Dunaji a Innu

Bad Füssing, města na Dunaji a Innu
FM
Termín:
4.7. – 7.7.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:128599464
4 690 Kč (-0 %)
Popis
Pobytově poznávací zájezd do německého lázeňského střediska Bad Füssing a jeho okolí - města na Dunaji a Innu.
Ubytování
Aparthotel Salzburg v Bad Füssingu nabízí ubytování v apartmánech s vybavenou kuchyňkou nedaleko tří areálů lázní.
Poloha
Velmi oblíbené lázně se nachází ve spodním údolí řeky Inn v jednom z nejpřitažlivějších míst Bavorska, 30 km jižně od Pasova na hranicích s Rakouskem.
Vzdálenosti
cca 250 m od lázeňského areálu, přímo v centru městečka
Sport a zábava
3 velké termální lázeňské komplexy
Další informace
Sirné horké zřídlo s podílem fluoridu obsahuje sodík, hydrogenuhličitany a chloridy. Bad Füssing je lázeňské městečko s několika krásnými parky, restauracemi, kavárnami a hospůdkami, oblíbené jsou i páteční dopolední trhy. Věhlas lázním zajistily především tři obrovské termální komplexy, díky nimž jsou lázně Bad Füssing největšími v Evropě. Termální prameny o teplotě 56 °C vyvěrají z hloubky cca 1000 m a napájí cca 10000 m2 vodní plochy.
Stravování
bez stravy, možnost dokoupení večeří
Doprava
Autobusová doprava, nástupní místa: Kolín - Praha - Příbram - Strakonice
Program
1. den
Odjezd z Prahy (Kolína) v ranních hodinách. Prohlídka městečka SCHÄRDING ležícího na břehu řeky Inn. Stadtplatz, hlavní náměstí s řadou barevných štítových domů. Odpoledne pobyt v lázních BAD FÜSSING. Věhlas lázním zajistily především tři obrovské termální komplexy (cca 80 bazénů), díky nimž jsou lázně největšími v Evropě.

2. den
Prohlídka PASOVA, který je známý jako město tří řek. Stékají se zde Dunaj, Inn a Ilz. Město
s barokní architekturou (dóm sv. Štěpána, staré město). Fakultativně plavba výletní lodí s interiérem vyzdobeným křišťálem SWAROWSKI, 2 hodinová plavba po Dunaji do Obernzellu a zpět, během níž uvidíte krásy Pasova, soutok tří řek a užijete si veletok Dunaj.

3. den
BURGHAUSEN - malebné město na řece Salzach s dominantou hradu Burghausen. Odpoledne pobyt v lázních BAD FÜSSING.

4. den
REGENSBURG - významné historické město, jehož Dóm je nejvýznamnější gotická sakrální stavba v Bavorsku. Prohlídka malebného centra města. Příjezd do ČR ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
3x ubytování v aparthotelu, dopravu autobusem vč. výletů dle programu, pobytovou taxu, služby průvodce.
Slevy
časová sleva - 6 % do 28.2., senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK