Nezávazná poptávka
Eko Terme Snovik, Slovinsko, 13.5.2018, Polopenze
Eko Terme Snovik
FM
Termín:
13.5. – 18.5.2018
Změnit termín
Délka:6 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128514250
8 490 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Eco Spa Snovik
Popis
Moderní hotel s důrazem na udržitelný cestovní ruch nabízí ubytování v srdci slovinských Alp přímo u termálního areálu s neomezeným vstupem do lázní.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje » vlastní sociální zařízení » fén » TV » telefon » trezor » klimatizace » bal­kon (pouze některé pokoje)
Poloha
Alpské termální centrum Terme Snovik leží uprostřed překrásné přírody 30 km od Lublaně, v srdci Kamnických a Savinjských Alp.
Vzdálenosti
cca 50 m od lázeňského areálu
Vybavení a služby
recepce » restaurace » snack bar » bar » bankomat » obchod se suvenýry » venkovní fitness » půjčovna kol » dětské hřiště » sluneční terasa » WIFI zdarma ve spo­leč­ných prostorách
Sport a zábava
Termální lázně v areálu hotelu
Další informace
Lázeňský areál tvoří venkovní bazén (26-28°C), z části plavecký a z části zážitkový se skluzavkami a masážními tryskami, vnitřní bazén (32-36°C) s masážními tryskami, zážitkovými sprchami, masážemi krku, vířivkou a vodním hřibem. Dále je k dispozici finská sauna, turecká parní kabina, ledová sauna, Kneippův chodník, horký bazén, pitná fontána a čajový koutek. Za příplatek lze objednat různé druhy masáží a procedur.
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu
Doprava
Nástupní místa: Kolín - Praha - Benešov - Tábor - České Budějovice. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Doprava do lázní Snovik je zajišťována moderními klimatizovanými autobusy s možností občerstvení. Standardní trasa: ČR - Graz - Maribor - Snovik. Odjezd autobusu z ČR je v neděli ve večerních hodinách, příjezd do Snoviku je v pondělí v odpoledních hodinách. Odjezd zpět ze Snoviku je v pátek v dopoledních hodinách, příjezd do ČR je v pozdních večerních hodinách.
Program
1. den
Noční přejezd.

2. den
Cestou do Snoviku návštěva Julských Alp. Soutěska Vintgar - romantická procházka podél divokých vod řeky Vintgar. Návštěva městečka Bled, které se rozprostírá kolem malebného Bledského jezera.

3. den
Prohlídka města Lublaň - půvabná metropole Slovinska s centrem, nad kterým se vypíná Ljubljanski grad.

4. den
Výlet do městečka Kamnik a Kamnických Alp. Kamnik - městečko na úpatí Kamnických a Savinjských Alp, které leželo na důležité obchodní cestě mezi Terstem a Korutany. Návštěva údolí Kamniška Bystrica pod vápencovými štíty Kamnických Alp. Procházka podél modrých vod řeky Kamniška Bystrica.

5. den
Návštěva Logarské doliny, která je nazývána perlou Savinjských Alp a je jednou z nejkrásnějších alpských dolin. Nad údolím se tyčí vysoké příkré a rozeklané vrcholy. Procházka k vodopádu Rinka. Odpoledne prohlídka města Celje, které se může pochlubit středověkým jádrem. Nad městem na vysoké skále se tyčí zřícenina mohutného hradu.

6. den
Při zpáteční cestě zastávka v rakouském městě Graz. Město Graz, metropole Štýrska, bylo jedno z hlavních center vlády Habsburků. Půvabné historické jádro Altstadt je zapsáno na seznamu kulturního dědictví UNESCO a nyní je přeměněno v malebnou pěší zónu.
Cena zahrnuje
4x ubytování » 4x polopenzi » vstupné do lázní » dopravu autobusem » balíček výletů » pobytovou taxu » delegátský servis
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK