Nezávazná poptávka
Eko Terme Snovik, Slovinsko, 13.5.2018, Polopenze
Eko Terme Snovik
FM
Termín:
13.5. – 18.5.2018
Změnit termín
Délka:6 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128514250
8 490 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Eco Spa Snovik
Popis
Moderní hotel s důrazem na udržitelný cestovní ruch nabízí ubytování v srdci slovinských Alp přímo u termálního areálu s neomezeným vstupem do lázní.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje » vlastní sociální zařízení » fén » TV » telefon » trezor » klimatizace » bal­kon (pouze některé pokoje)
Poloha
Alpské termální centrum Terme Snovik leží uprostřed překrásné přírody 30 km od Lublaně, v srdci Kamnických a Savinjských Alp.
Vzdálenosti
cca 50 m od lázeňského areálu
Vybavení a služby
recepce » restaurace » snack bar » bar » bankomat » obchod se suvenýry » venkovní fitness » půjčovna kol » dětské hřiště » sluneční terasa » WIFI zdarma ve spo­leč­ných prostorách
Sport a zábava
Termální lázně v areálu hotelu
Další informace
Lázeňský areál tvoří venkovní bazén (26-28°C), z části plavecký a z části zážitkový se skluzavkami a masážními tryskami, vnitřní bazén (32-36°C) s masážními tryskami, zážitkovými sprchami, masážemi krku, vířivkou a vodním hřibem. Dále je k dispozici finská sauna, turecká parní kabina, ledová sauna, Kneippův chodník, horký bazén, pitná fontána a čajový koutek. Za příplatek lze objednat různé druhy masáží a procedur.
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu
Doprava
Nástupní místa: Kolín - Praha - Benešov - Tábor - České Budějovice. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Doprava do lázní Snovik je zajišťována moderními klimatizovanými autobusy s možností občerstvení. Standardní trasa: ČR - Graz - Maribor - Snovik. Odjezd autobusu z ČR je v neděli ve večerních hodinách, příjezd do Snoviku je v pondělí v odpoledních hodinách. Odjezd zpět ze Snoviku je v pátek v dopoledních hodinách, příjezd do ČR je v pozdních večerních hodinách.
Program
1. den
Noční přejezd.

2. den
Cestou do Snoviku návštěva Julských Alp. Soutěska Vintgar - romantická procházka podél divokých vod řeky Vintgar. Návštěva městečka Bled, které se rozprostírá kolem malebného Bledského jezera.

3. den
Prohlídka města Lublaň - půvabná metropole Slovinska s centrem, nad kterým se vy­pí­ná Ljubljan­ski grad.

4. den
výlet do městečka Kamnik a Kamnických Alp. Kamnik - městečko na úpatí Kamnických a Savinjských Alp, které leželo na důležité obchodní cestě mezi Terstem a Korutany. Návštěva údolí Kamniška Bystrica pod vápencovými štíty Kamnických Alp. Procházka podél modrých vod řeky Kamniška Bystrica.

5. den
návštěva Logarské doliny, která je nazývána perlou Savinjských Alp a je jednou z nejkrásnějších alpských dolin. Nad údolím se tyčí vysoké příkré a rozeklané vrcholy. Procházka k vodopádu Rinka. Odpoledne prohlídka města Celje, které se může pochlubit středověkým jádrem. Nad městem na vysoké skále se tyčí zřícenina mohutného hradu.

6. den
Při zpáteční cestě zastávka v rakouském městě Graz. Město Graz, metropole Štýrska, bylo jedno z hlavních center vlády Habsburků. Půvabné historické jádro Altstadt je zapsáno na seznamu kulturního dědictví UNESCO a nyní je přeměněno v malebnou pěší zónu.
Cena zahrnuje
4x ubytování » 4x polopenzi » vstupné do lázní » dopravu autobusem » ba­líček výletů » po­­by­­tovou taxu » de­le­gátský servis
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK