Nezávazná poptávka
Elisabethpark, Rakousko, Salzbursko, Gastein - Bad Gastein - Bad Hofgastein, Bad Gastein, 3.7.2018, Polopenze
Elisabethpark
FM
Termín:
3.7. – 8.7.2018
Změnit termín
Délka:6 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128517668
10 331 Kč (-6 %)
  • Bazén vnitřní
  • WiFi
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Popis
Hotel s wellness centrem nedaleko termálních lázní v krásném prostředí rakouských Alp.
Ubytování
komfortní jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje » vlastní sociální zařízení » TV » minibar » trezor » rádio » WIFI
Poloha
V srdci úchvatného NP Vysoké Taury ve spolkové zemi Salcbursko se nachází ve výšce 1.000 m tradiční lázeňské alpské středisko Bad Gastein.
Vzdálenosti
cca 300 m od lázeňského areálu Felsentherme » v cent­ru městečka
Vybavení a služby
recepce » restaurace s výhledem na alpské vrcholky » restaurace a la carte “Prälautur” s pivnicí » kavárna “Sisi” » hotelové Spa & Wellness centrum » fitness s moderními kardio přístroji » kuřácký salónek » dětský koutek » WIFI
Sport a zábava
Hotelové Spa & Wellness centrum - termální krytý bazén, whirlpool, finská sauna, parní lázeň, danárium, tepidárium, zážitkové sprchy, relaxační místnost s bezplatnou nabídkou čaje, široký výběr wellness procedur (za poplatek)
Fitness s moderními kardio přístroji
Termální lázně v blízkosti hotelu
Balíček výletů s pěší turistikou
Tip
Gasteinská slevová karta: karta nabízí svým držitelům řadu bezplatných nebo cenově zvýhodněných slu­žeb (termální lázně, wellness zařízení, lanovky, ve­řej­né dopravní prostřed­ky nebo nabídky sportovní aktivity)
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, 1x týdně tematická ve­če­ře
Doprava
Nástupní místa: Kolín - Praha - Benešov - Tábor - České Budějovice. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Standardní trasa: ČR - Salzburg - Bad Gastein. Odjezd autobusu z ČR je v ranních hodinách, příjezd do Bad Gasteinu v odpoledních hodinách. Odjezd z Bad Gasteinu je v dopoledních hodinách, příjezd do ČR je ve večerních hodinách.
Program
1. den
Cestou tam zastávka u vodopádu Golling (75 m).

2. den
výlet pod velikány NP Vysoké Taury do střediska Sportgastein. Odtud pěší výlet k chatě Bockhartseehütte u přehrady Untere Bockhartsee (okruh bez převýšení po pastvinách a salaších v kouzelném údolí Nassfeld). Zdatnější mohou pokračovat až k malebnému jezeru Obere Bockhartsee nebo až do sedla Bockhartscharte (2.226 m). Na začátku nebo na konci dne krátká procházka k mohutnému vodopádu Bärenfall.

3. den
výjezd lanovkou z Bad Gasteinu do výšky 1.954 m. Procházka po okruhu Zirbenweg mezi starými limbami. Pro zdatnější výstup na vyhlídkový vrchol Hüttenkogel (2.231 m) nebo cestou Andreasweg na Graukogel (2.492 m). Odtud okouzlující výhledy na údolí Gasteinertal a horské masivy obklopující Bad Gastein.

4. den
výjezd lanovkou na Stubnerkogel, kde se nachází jedinečná turistická atrakce - „visutý most“. Pěší výlet panoramatickou cestou Otto Reichert Weg s výhledy na okolní velikány a údolí Gasteinertal. Odpoledne procházka do údolí Kötschachtal. Úchvatné pohledy na velikány Ankogel Gruppe a ostatní vrcholy, které svírají toto údolí. Cestou výletní chata Himmelwand, proslulá pestrou nabídkou štrůdlů vlastní výroby.

5. den
přejezd do městečka Dorfgastein. Výjezd lanovkou na Fulseck. Při dobré viditelnosti výhledy na nejvyšší rakouskou horu, Grossglockner. Krátký výstup na horu Kreuzkogel. Odpoledne návštěva lázeňského městečka Bad Hofgastein. Koupání v lázních Alpentherme nebo pěší výlet v okolí.

6. den
Cestou zpět náv­štěva soutěsky Liechtensteinklamm (příp. jiná).
Cena zahrnuje
5x ubytování » 5x polopenzi » vstup­ do ho­te­lo­vé­­ho Spa & Wellness centra
» Ga­steinskou sle­vo­vou kartu » dopravu auto­bu­sem » balíček výletů » po­­by­­­tovou taxu » de­legátský servis
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK