Nezávazná poptávka
Elisabethpark, Rakousko, Salzbursko, Gastein - Bad Gastein - Bad Hofgastein, Bad Gastein, 3.7.2018, Polopenze
Elisabethpark
FM
Termín:
3.7. – 8.7.2018
Změnit termín
Délka:6 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128517668
10 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

  • Bazén vnitřní
  • WiFi
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Popis
Hotel s wellness centrem nedaleko termálních lázní v krásném prostředí rakouských Alp.
Ubytování
komfortní jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje » vlastní sociální zařízení » TV » minibar » trezor » rádio » WIFI
Poloha
Hotel s wellness centrem nedaleko termálních lázní v krásném prostředí rakouských Alp.
Vzdálenosti
cca 300 m od lázeňského areálu Felsentherme » v centru městečka
Vybavení a služby
recepce » restaurace s výhledem na alpské vrcholky » restaurace a la carte “Prälautur” s pivnicí » kavárna “Sisi” » hotelové Spa & Wellness centrum » fitness s moderními kardio přístroji » kuřácký salónek » dětský koutek » WIFI
Sport a zábava
Hotelové Spa & Wellness centrum - termální krytý bazén, whirlpool, finská sauna, parní lázeň, danárium, tepidárium, zážitkové sprchy, relaxační místnost s bezplatnou nabídkou čaje, široký výběr wellness procedur (za poplatek)
Fitness s moderními kardio přístroji
Termální lázně v blízkosti hotelu
Balíček výletů s pěší turistikou
Tip
Gasteinská slevová karta: karta nabízí svým držitelům řadu bezplatných nebo cenově zvýhodněných služeb (termální lázně, wellness zařízení, lanovky, veřejné dopravní prostředky nebo nabídky sportovní aktivity)
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, 1x týdně tematická večeře
Doprava
Nástupní místa: Kolín - Praha - Benešov - Tábor - České Budějovice. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Standardní trasa: ČR - Salzburg - Bad Gastein. Odjezd autobusu z ČR je v ranních hodinách, příjezd do Bad Gasteinu v odpoledních hodinách. Odjezd z Bad Gasteinu je v dopoledních hodinách, příjezd do ČR je ve večerních hodinách.
Program
1. den
Cestou tam zastávka u vodopádu Golling (75 m).

2. den
Výlet pod velikány NP Vysoké Taury do střediska Sportgastein. Odtud pěší výlet k chatě Bockhartseehütte u přehrady Untere Bockhartsee (okruh bez převýšení po pastvinách a salaších v kouzelném údolí Nassfeld). Zdatnější mohou pokračovat až k malebnému jezeru Obere Bockhartsee nebo až do sedla Bockhartscharte (2.226 m). Na začátku nebo na konci dne krátká procházka k mohutnému vodopádu Bärenfall.

3. den
Výjezd lanovkou z Bad Gasteinu do výšky 1.954 m. Procházka po okruhu Zirbenweg mezi starými limbami. Pro zdatnější výstup na vyhlídkový vrchol Hüttenkogel (2.231 m) nebo cestou Andreasweg na Graukogel (2.492 m). Odtud okouzlující výhledy na údolí Gasteinertal a horské masivy obklopující Bad Gastein.

4. den
Výjezd lanovkou na Stubnerkogel, kde se nachází jedinečná turistická atrakce - „visutý most“. Pěší výlet panoramatickou cestou Otto Reichert Weg s výhledy na okolní velikány a údolí Gasteinertal. Odpoledne procházka do údolí Kötschachtal. Úchvatné pohledy na velikány Ankogel Gruppe a ostatní vrcholy, které svírají toto údolí. Cestou výletní chata Himmelwand, proslulá pestrou nabídkou štrůdlů vlastní výroby.

5. den
Přejezd do městečka Dorfgastein. Výjezd lanovkou na Fulseck. Při dobré viditelnosti výhledy na nejvyšší rakouskou horu, Grossglockner. Krátký výstup na horu Kreuzkogel. Odpoledne návštěva lázeňského městečka Bad Hofgastein. Koupání v lázních Alpentherme nebo pěší výlet v okolí.

6. den
Cestou zpět návštěva soutěsky Liechtensteinklamm (příp. jiná).
Cena zahrnuje
5x ubytování » 5x polopenzi » vstup do hotelového Spa & Wellness centra » Gasteinskou slevovou kartu » dopravu autobusem » balíček výletů » pobytovou taxu » delegátský servis
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK