Nezávazná poptávka
Erkel, Maďarsko, Východní Maďarsko, 29.6.2018, Polopenze
Erkel
LM
Termín:
29.6. – 8.7.2018
Změnit termín
Délka:10 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128514429
10 890 Kč (-0 %)
Popis
Hotel Erkel je přímo propojený s hradními lázněmi a nabízí ubytování s neomezeným vstupem do lázní.
Ubytování
Pokoje Standard: možnost 1 dětské přistýlky » vlastní sociální zařízení » TV
Pokoje Superior: možnost 2 dětských přistýlek » vlastní sociální zařízení » TV » DVD přehrávač » trezor » klimatizace
Poloha
Vyhlášené a mezi Maďary jedno z nejuznávanějších lázeňských měst leží na jihovýchodě Maďarska, nedaleko rumunských hranic.
Vzdálenosti
přímo u lázeňského areálu » blízko cent­ra města
Vybavení a služby
propojení s lázeňským areálem krytou chodbou » recepce » restaurace s ma­ďar­skou a mezinárodní kuchyní » bar » výtah » WIFI
Sport a zábava
Termální lázně v areálu hotelu
Děti
Dětský vodní svět
Dětské židličky v restauraci
Dětské přistýlky
Výhody a nevýhody
Neomezený vstup do lázní
Hotel přímo propojený s lázeňským areálem
Lázeňské město
Další informace
Hradní lázně se rozkládají na ploše 8,5 ha na místě původního hradního parku. Celý areál byl vyhlášen chráněnou přírodní oblastí a skládá se z léčebné a zážitkové části a saunového světa. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 min., a poté si odpočinout. V areálu je zážitková část s atrakcemi pro rodiny s dětmi oddělena od léčebné části, návštěvníci si tak mohou užívat nerušeného klidu a odpočinku v termálních bazénech.

Léčebná část: kryté a venkovní bazény s termální vodou (35-37°C), bazén s masážními tryskami (31-34°C), bazén s 12 vřídly a 4 hydromasážními hlavicemi (32-35°C), bazény s léčivou vodou pro rehabilitaci a cvičení (28-38°C) a wellness centrum.

Zážitková část: 2 plavecké bazény (krytý 25 m, venkovní 50 m), 2 tobogány, bazén s vlnobitím, bazén s dětskými atrakcemi.

Vodní palác (za poplatek): moderní zážitková část pro rodiny s dětmi (vodní plocha 900 m2 ) - tobogány, vodopády, skluzavky, skákací bazén, masážní lehátka a vodní trysky, brouzdaliště, dětský bazén, hřiště, odpočinková místnost, bar, aj.

Saunový svět (za poplatek): finská sauna, solná panoramatická sauna, parní kabina a 2 infrasauny.
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu, nepravidelně hraje u ve­čeře živá hudba
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Standardní trasa: ČR - Bratislava - Budapešť (obchvat M0) - Kecskemét - Gyula. Odjezd autobusu z ČR je v pátek ve večerních hodinách, příjezd do Gyuly v sobotu v ranních hodinách. Odjezd z Gyuly je v sobotu ve večerních hodinách, příjezd do ČR je v neděli v časných ranních hodinách.
Cena zahrnuje
7x ubytování » 7x polopenzi » 7x vstup­né do lázní (léčebná a zážitková část) » do­­pravu auto­bu­sem » po­­­­by­­tovou taxu » delegátský servis
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK