Nezávazná poptávka
Erkel, Maďarsko, Východní Maďarsko, 29.6.2018, Polopenze
Erkel
FM
Termín:
29.6. – 8.7.2018
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128514429
11 390 Kč (-0 %)
Popis
Hotel Erkel je přímo propojený s hradními lázněmi a nabízí ubytování s neomezeným vstupem do lázní.
Ubytování
Pokoje Standard: možnost 1 dětské přistýlky » vlastní sociální zařízení » TV
Pokoje Superior: možnost 2 dětských přistýlek » vlastní sociální zařízení » TV » DVD přehrávač » trezor » klimatizace
Poloha
Vyhlášené a mezi Maďary jedno z nejuznávanějších lázeňských měst leží na jihovýchodě Maďarska, nedaleko rumunských hranic.
Vzdálenosti
přímo u lázeňského areálu » blízko cent­ra města
Vybavení a služby
propojení s lázeňským areálem krytou chodbou » recepce » restaurace s ma­ďar­skou a mezinárodní kuchyní » bar » výtah » WIFI
Sport a zábava
Termální lázně v areálu hotelu
Děti
Dětský vodní svět
Dětské židličky v restauraci
Dětské přistýlky
Výhody a nevýhody
Neomezený vstup do lázní
Hotel přímo propojený s lázeňským areálem
Lázeňské město
Další informace
Hradní lázně se rozkládají na ploše 8,5 ha na místě původního hradního parku. Celý areál byl vyhlášen chráněnou přírodní oblastí a skládá se z léčebné a zážitkové části a saunového světa. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 min., a poté si odpočinout. V areálu je zážitková část s atrakcemi pro rodiny s dětmi oddělena od léčebné části, návštěvníci si tak mohou užívat nerušeného klidu a odpočinku v termálních bazénech.

Léčebná část: kryté a venkovní bazény s termální vodou (35-37°C), bazén s masážními tryskami (31-34°C), bazén s 12 vřídly a 4 hydromasážními hlavicemi (32-35°C), bazény s léčivou vodou pro rehabilitaci a cvičení (28-38°C) a wellness centrum.

Zážitková část: 2 plavecké bazény (krytý 25 m, venkovní 50 m), 2 tobogány, bazén s vlnobitím, bazén s dětskými atrakcemi.

Vodní palác (za poplatek): moderní zážitková část pro rodiny s dětmi (vodní plocha 900 m2 ) - tobogány, vodopády, skluzavky, skákací bazén, masážní lehátka a vodní trysky, brouzdaliště, dětský bazén, hřiště, odpočinková místnost, bar, aj.

Saunový svět (za poplatek): finská sauna, solná panoramatická sauna, parní kabina a 2 infrasauny.
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu, nepravidelně hraje u ve­čeře živá hudba
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Standardní trasa: ČR - Bratislava - Budapešť (obchvat M0) - Kecskemét - Gyula. Odjezd autobusu z ČR je v pátek ve večerních hodinách, příjezd do Gyuly v sobotu v ranních hodinách. Odjezd z Gyuly je v sobotu ve večerních hodinách, příjezd do ČR je v neděli v časných ranních hodinách.
Cena zahrnuje
7x ubytování » 7x polopenzi » 7x vstup­né do lázní (léčebná a zážitková část) » do­­pravu auto­bu­sem » po­­­­by­­tovou taxu » delegátský servis
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK