Nezávazná poptávka
Flóra, Maďarsko, Severní Maďarsko, 6.5.2018, Polopenze
Flóra
FM
Termín:
6.5. – 11.5.2018
Změnit termín
Délka:6 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128514445
9 190 Kč (-0 %)

Kategorie hotelu: ***
Popis
Hotel nabízí ubytování přímo propojené s lázeňským areálem nedaleko centra města.
Ubytování
jednolůžkové pokoje bez balkonu » dvoulůžkové pokoje s balkonem » možnost 1 přistýlky » vlastní sociální zařízení » TV » minibar » klimatizace (pouze některé pokoje, za poplatek) » vypůjčení županu (za poplatek, platí se na místě) » WIFI
Poloha
Lázeňské historické město leží uprostřed známé vinařské oblasti, cca 120 km severovýchodně od Budapešti.
Vzdálenosti
přímo u lázeňského areálu » cca 10 min. chůze od centra
Vybavení a služby
recepce » restaurace » bar » wellness centrum » sluneční terasa » fitness » solárium » kadeřnictví » kosmetika » manikúra » pedikúra » kulečník » šipky » tenisový kurt » půjčovna kol » WIFI
Sport a zábava
Wellness centrum - termální zážitkový bazén s atrakcemi, dětský bazén, jacuzzi, infrasauna, finská sauna, parní sauna, aroma sauna, ochlazující bazén, Kneippův chodník
Termální lázně přímo v areálu hotelu
Půjčovna kol v hotelu
Tenisový kurt
Výhody a nevýhody
Neomezený vstup do lázní v ceně
Hotelové wellness centrum
Další informace
Lázeňský areál je zasazený v zeleni, v parku o rozloze 5 ha. Léčebné bazény, sportovní zařízení a turecké lázně se nachází v těsném sousedství hotelu Flóra. Areál je vhodný pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Léčebná a zážitková část: venkovní (37°C) a polokrytý bazén s obsahem síry (31°C), 2 vnitřní bazény s obsahem síry (32-37°C), 3 venkovní bazény s obsahem radonu - léčebný (27-29°C), sedací (32-34°C) a velký (22-26°C), velký venkovní plavecký bazén (28°C), vnitřní plavecký bazén, venkovní zážitkový bazén s vodním hradem, skluzavkou a atrakcemi (30°C), dětský bazén (30-32°C) a 3 tobogány.

Turecké lázně: turecký bazén, bublinkový bazén, třpytivý bazén a 3 relaxační a zážitkové bazény, tradiční turecké lázně Hammam a léčebné procedury, sauny a odpočinkové místnosti. Turecké lázně (za poplatek, platí se na místě) jsou přímo pro pojené s lázeňským areálem.
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Hav líčkův Brod - Jihlava - Brno. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Standardní trasa: ČR - Bratislava - Budapešť (obchvat M0) - Eger. Odjezd autobusu je v ranních hodinách, příjezd do Egeru v neděli ve večerních hodinách. Odjezd z Egeru je v pátek v dopoledních hodinách, příjezd do ČR je v pátek ve večerních hodinách. Cestou tam je krátký okruh Budapeští.
Cena zahrnuje
5x ubytování » 5x polopenzi » vstup­né do lázní » vstup do hotelového wellness centra » dopra­vu auto­bu­sem vč. výletů » krátkou prohlídku Budapeští (cestou tam) » po­­by­tovou taxu » delegátský servis
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK