Nezávazná poptávka
Forrás - wellness pobyt s balíčkem služeb, Maďarsko, Jižní Maďarsko, Harkány, 9.4.2018, Polopenze

Forrás - wellness pobyt s balíčkem služeb starstarstar

Forrás - wellness pobyt s balíčkem služeb
Termín:
9.4. – 17.4.2018
Změnit termín
Délka:9 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128514473
7 690 Kč (-0 %)
Popis
EXTRA BALÍČEK SLUŽEB V CENĚ ZÁJEZDU
» 1x klasická masáž zad (30 min.)
» 1x masáž hlavy nebo chodidel (15 min.)
» 1x parafínový zábal
» 1x rašelinový zábal
» 7x nápoj k večeři
» 7x káva s dezertem během dne
» 1x výlet do města Pécs
» 1x večerní program s živou hudbou

Fakultativně výlet na kachní hody v Kalmár Pince (cca 4800 HUF - platí se na místě).
Ubytování
dvoulůžkové pokoje s balkonem (1. patro) » dvou­lůž­ko­vé pokoje bez balkonu (2. pat­­ro) » pokoj Superior (bal­ko­n, obý­va­cí místnos­t a samostatná ložnice) pro 2-4 osoby » bezbariérový pokoj (pří­ze­mí) » možnost 1 přis­­­týlky » vlast­ní sociální zařízení » TV » lednička » klimatizace (pouze ve 2. patře, za po­­­platek 500 HUF/den, platí se na místě) » župan na pokoji » WIFI
Poloha
Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a patří mezi vyhlášené maďarské lázně nejen díky stálosti teplého a příjemného počasí.
Vzdálenosti
cca 250 m od lázeňského areálu » cca 250 m od cent­ra města
Vybavení a služby
hotelová restaurace s terasou » zahrada s po­se­­zením » uzavřené parkoviště
Výhody a nevýhody
wellness balíček
výlet v ceně
župan v ceně
odpolední káva a dezert
Tip
Malý dárek pro osoby nad 65 let ke dni seniorů v termínu 1. - 8.10.
Další informace
Lázeňský areál: velmi pěkný lázeňský areál s rozlohou cca 13 ha se na­­­chází přímo v centru Har­­kán. V bazénech s termální vo­­dou se do­­­­poručuje po­být max. 20 min., a poté si odpočinout. Procedury je možné objednat v léčeb­ném do­­mě. Lá­zeň­ský areál na­bízí bohaté možnosti stra­­vo­vání.
Léčebná část: 2 ven­kov­ní a 2 vnitřní ba­zény (36-38°C), 3 whirl­­pooly (34-36°C), ja­cuzzi (34-36°C), finská sau­na a parní lázeň. Dě­tem do 14 let je vstup do lé­čeb­­­­né části umož­něn pouze na zá­kladě lé­­­kař­­ské­ho do­p­o­ručení.
Cena zahrnuje
7x ubytování » 7x polopenzi » balíček služeb » vypůjčení županu » po­by­to­vou taxu » delegátský servis.
Stravování
Polopenze - snídaně formou bufetu a ve­če­­­ře formou vý­bě­ru ze 3 menu o 3 cho­dech (polévka, hlav­ní jídlo a de­zert).
Doprava
Odjezd z ČR je ve večerních hodinách, příjezd do ČR je v pozdních večerních hodinách.

Ná­stupní místa: na trase Praha - Ko­lín - Kutná Hora - Hav­­­­líč­­­­kův Brod - Jihlava - Brno.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK