Nezávazná poptávka
Forrás, Maďarsko, Jižní Maďarsko, Harkány, 8.6.2018, Polopenze
Forrás
FM
Termín:
8.6. – 17.6.2018
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128514548
7 690 Kč (-0 %)
Popis
Náš nejoblíbenější hotel v lázeňském středisku Harkány.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje s balkonem (1. patro) » dvoulůžkové pokoje bez balkonu (2. patro) » pokoj Superior (balkon, obývací místnost a samostatná ložnice) pro 2-4 osoby » bezbariérový pokoj (přízemí) » možnost 1 přistýlky » vlastní sociální zařízení » TV » lednička » klimatizace (pouze ve 2. patře, za poplatek 500 HUF/den, platí se na místě) » župan na pokoji » WIFI
Poloha
Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a patří mezi vyhlášené maďarské lázně.
Vzdálenosti
cca 250 m od lázeňského areálu » cca 250 m od centra města
Vybavení a služby
Hotelová restaurace s terasou » zahrada s po­se­­zením » uzavřené parkoviště » wellness
procedury - klasická masáž, masáž hlavy nebo chodidel, parafínový a rašelinový zábal, masáž lávovými kameny
Děti
dětská židlička v restauraci » možnost zapůjčení dětské postýlky » dítě do 3 let zdarma
Výhody a nevýhody
Župan na pokoji v ceně
Doprava "KOMFORT plus" autobusem - přeprava autobusem s nadstandardním prostorem na nohy (vysoký komfort díky snížení počtu sedaček)
Tip
Možnost dokoupení balíčku výletů (Siklós, Villány, Pécs) ve vybraných termínech 14. - 21.7., 21. - 28.7., 28.7. - 4.8., 18. - 25.8.

Výhodné pobyty na 9 nocí za cenu 7 (26.4. - 5.5., 22.9. - 1.10.)
Další informace
Velmi pěkný lázeňský areál s rozlohou cca 13 ha se nachází přímo v centru Harkán. Lázně jsou rozděleny na léčebnou a rekreační část. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 min., a poté si odpočinout. Procedury je možné objednat v léčebném domě. Lázeňský areál nabízí bohaté možnosti stravování.

Léčebná část: 2 venkovní a 2 vnitřní bazény (36-38°C), 3 whirlpooly (34-36°C), jacuzzi (34-36°C), finská sauna a parní lázeň. Dětem do 14 let je vstup do léčebné části umožněn pouze na základě lékařského doporučení, bližší informace v CK.

Rekreační část: 2 venkovní bazény (26-32°C), léčebný bazén (33-35°C), plavecký bazén (22-26°C), whirlpool, sluneční terasa pro nudisty, tobogánový svět, dětský bazén, dětské hřiště.
Stravování
Polopenze - snídaně formou bufetu a ve­če­­­ře formou vý­bě­ru ze 3 menu o 3 cho­dech (polévka, hlav­ní jídlo a de­zert).
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraných
termínech jsou možné svozy z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Standardní trasa: ČR - Bratislava - Budapešť (obchvat M0) - Harkány. Odjezd autobusu z ČR
u zájezdů na 7 nocí je v pátek ve večerních hodinách, příjezd do Harkán v sobotu v ranních hodinách. Odjezd z Harkán je v sobotu ve večerních hodinách, příjezd do ČR v neděli v časných ranních hodinách.

U termínu 26.4.-5.5. je odjezd ve čtvrtek ráno a příjezd do Harkán ve čtvrtek večer, u termínu 22.9.-1.10. je odjezd v pátek večer, příjezd do Harkán je v sobotu ráno.
Cena zahrnuje
Doprava autobusem: 7x ubytování » 7x polopenzi » vypůjčení županu » dopravu "KOMFORT plus" autobusem » po­by­to­vou taxu » delegátský ser­vis.

V

Vlastní doprava: 7x ubytování » 7x polopenzi » vypůjčení županu » po­by­to­vou taxu » delegátský ser­vis.

U termínů 26.4. - 5.5. a 22.9. - 1.10. cena zahrnuje 9x ubytování.
Slevy
časová sleva 8% do 15.1. » 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5%
Slevy nelze sčítat a neplatí u pobytů na 9 nocí.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK