Nezávazná poptávka
Freya, Maďarsko, Západní Maďarsko, Zalakaros, 11.6.2018, Polopenze s nápoji
Freya
FM
Termín:
11.6. – 17.6.2018
Změnit termín
Délka:7 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze s nápoji
Číslo zájezdu:128514485
9 955 Kč (-6 %)
Popis
Hotel Freya je přímo propojený s lázeňským areálem krytou chodbou a nabízí neomezený vstup do léčebné části lázní v ceně.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje » možnost 1 přistýlky » balkon » vlastní sociální zařízení » TV » minibar » trezor » žu­pan na pokoji » WIFI
Poloha
Termální lázně Zalakaros leží v malebné kopcovité krajině cca 30 km západně od jezera Balaton.
Vzdálenosti
hotel propojen s lázeňským areálem » v centru města
Vybavení a služby
propojení hotelu s lázeňským areálem krytou chodbou » recepce » restaurace » lobby bar » bar » dětský koutek » obchod s dárkovými předměty » kosmetický salón » kadeřnictví » masáže » WIFI » půjčovna kol » výtah
Sport a zábava
Půjčovna kol
Termální lázně v areálu hotelu
Děti
Dětské bazény a skluzavky
Hřiště pro děti
Dětské přistýlky
Dětské židličky v restauraci
Výhody a nevýhody
Župan na pokoji
Vstup do lázní v ceně
Nápoj k večeři
Moderní lázně
Další informace
Moderní lázeňský areál nabízí návštěvníkům léčebné centrum, kryté lázně, zážitkové lázně, termální koupaliště a saunový svět. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 min., a poté si odpočinout. Za příplatek je možné si objednat řadu léčebných procedur, masáží a zábalů. V areálu je zážitková část s vodními atrakcemi pro rodiny s dětmi oddělena od léčebné části, návštěvníci si tak mohou užívat nerušeného klidu a odpočinku v termálních bazénech.

Kryté lázně: 2 léčebné bazény, termální bazén (34-36°C), bazén pro cvičení (28-32°C). Dětem do 16 let je vstup do léčebné části umožněn pouze na základě lékařského doporučení, bližší informace v cestovní kanceláři.

Termální koupaliště: léčebný bazén (34-36°C), termální bazén (32°C), rodinný bazén (32°C), bazén se skluzavkou a atrakcemi (30°C), bazén s umělým vlnobitím (28-32°C), plavecký sportovní bazén (28°C), dětské brouzdaliště, dětské hřiště, hřiště na volejbal, restaurace a stánky s občerstvením.

Léčebné centrum (za poplatek): venkovní léčebný bazén (34-36°C), 2 vnitřní léčebné bazény (32-36°C) a jacuzzi (28-32°C).

Zážitková část (za poplatek): venkovní zážitkový bazén (28-32°C), venkovní dětský zážitkový bazén (28-32°C), venkovní dětský bazén se skluzavkou, tobogány, vnitřní zážitkový bazén (28-32°C), vnitřní plavecký a zážitkový bazén (28°C) a vnitřní dětský zážitkový bazén.

Saunový svět: 2 finské sauny, parní sauna, ochlazovací bazén.
Stravování
polopenze - snídaně formou bufetu a večeře formou bufetu vč. 1 nápoje k večeři (3 dcl piva / 2dcl vína / 1x nealko nápoj nebo voda)
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraném termínu jsou možné svozy z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Standardní trasa: ČR - Bratislava - Csorna - Kehidakustány - Zalakaros. Odjezd autobusu je v časných ranních hodinách, příjezd do Zalakarose je v odpoledních hodinách. Odjezd ze Zalakarose je v poledních hodinách, příjezd do ČR je v pozdních večerních hodinách.
Cena zahrnuje
6x ubytování » 6x polopenzi » nápoj k večeři » 6x vstupné do lázní (léčebné centrum a kryté lázně) » vy­půj­čení žu­pa­nu » dopravu autobusem » po­by­­tovou taxu
Cena nezahrnuje
Služby delegáta: delegát je k dispozici během cesty tam a zpět, v době pobytu je na telefonu (v destinaci Kehidakustány)
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK