Nezávazná poptávka
Hajnal, Maďarsko, 20.6.2018, Polopenze
Hajnal
FM
Termín:
20.6. – 28.6.2018
Změnit termín
Délka:9 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128514315
8 590 Kč (-0 %)
Popis
Hotel Hajnal nabízí ubytování blízko lázní Mezökövesd s neomezeným vstupem do wellness centra s bazény s léčivou vodou z vlastního vrtu.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje Standard a Komfort (novější vybavení) » možnost 1 přistýlky » vlastní sociální zařízení » fén » balkon nebo terasa (většina pokojů) » TV » telefon » minibar » trezor » klimatizace (pouze pokoje Komfort) » župan na pokoji
Poloha
Mezökövesd leží severovýchodně od Budapešti, nedaleko města Eger, v oblasti s čistým prostředím bez průmyslových zón.
Vzdálenosti
cca 450 m od lázeňského areálu » cca 200 m od nákupních možností
Vybavení a služby
recepce » restaurace s terasou » vinárna » výtah » wellness centrum » stolní tenis » stolní fotbal » WIFI
Sport a zábava
WELLNESS CENTRUM: 2 venkovní léčebné bazény (36°C), 2 vnitřní léčebné bazény (36°C), vnitřní bazén (28°C), dětský bazén (31-33°C), whirlpool, parní kabina, infrasauna, finská sauna, solná komora, masážní salon, fitness
Termální lázně nedaleko hotelu
Výhody a nevýhody
Bazény s léčivou vodou z vlastního vrtu přímo v hotelu
Tip
Hotelové mini lázně s léčivou vodou z vlastního vrtu
Další informace
Lázeňský areál o rozloze 4,5 ha se nachází v klidné oblasti cca 4 km od centra města Mezökövesd (dostupné MHD) a nabízí svým návštěvníkům léčebnou a zážitkovou část, letní koupaliště a wellness. Za příplatek lze objednat řadu léčebných procedur, masáží a zábalů. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 minut, a poté si odpočinout. Dětem do 14 let je vstup do léčivých bazénů umožněn pouze na základě lékařského doporučení. Areál je vhodný pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Léčebná část: venkovní léčivý bazén (34-36°C), venkovní léčivý retro bazén (34-36°C), 3 vnitřní léčivé bazény (34-36°C, 36-38°C, 38-40°C), částečně krytý průplavný zážitkový bazén (30-32°C), 2 vnitřní dětské bazény (32-34°C), whirlpool (34-36°C).

Zážitková část: celoročně otevřený vnitřní plavecký bazén (26-28°C), vnitřní zážitkový bazén se 3 skluzavkami, krční masáží, masážními lehátky, divokou řekou, vlnobitím (30-34°C), jacuzzi, sauna.

Koupaliště (letní sezóna): 2 léčivé bazény (32-36°C), zážitkový rodinný bazén se skluzavkou (24-30°C), mělký bazén (24-30°C), dětský bazén se skluzavkou, vodopádem, vodním hřibem (30°C), brouzdaliště (29-32°C), kruhový bazén se skluzavkou, divokou řekou a krční masáží (22-24°C) bazén s vlnobitím (22-24°C), sluneční terasa, dětské hřiště, hřiště na volejbal.

Wellness: saunový svět - finská sauna, parní kabina, bio sauna, infra sauna, aromakabina, solná komora a ochlazovací bazén, terapeutický bazén, ledová fontána, Kneippův chodník, whirlpool, masážní salon, wellness procedury (za poplatek).
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Standardní tra sa: ČR - Bratislava - Budapešť (obchvat M0) - Mezökövesd. Odjezd autobusu z ČR je ve večerních hodinách, příjezd do Mezökövesd je v ranních hodinách. Odjezd z Mezökövesd je ve večerních hodinách, příjezd do ČR je v časných ranních hodinách.
Cena zahrnuje
6x ubytování » 6x polopenzi » vstup do hotelového wellness centra » vypůjčení županu »
dopravu autobusem » pobytovou taxu » delegátský servis
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK