Nezávazná poptávka
Hajnal, Maďarsko, 20.6.2018, Polopenze
Hajnal
LM
Termín:
20.6. – 28.6.2018
Změnit termín
Délka:9 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128514315
7 590 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Hotel Hajnal nabízí ubytování blízko lázní Mezökövesd s neomezeným vstupem do wellness centra s bazény s léčivou vodou z vlastního vrtu.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje Standard a Komfort (novější vybavení) » možnost 1 přistýlky » vlastní sociální zařízení » fén » balkon nebo terasa (většina pokojů) » TV » telefon » minibar » trezor » klimatizace (pouze pokoje Komfort) » župan na pokoji
Poloha
Mezökövesd leží severovýchodně od Budapešti, nedaleko města Eger, v oblasti s čistým prostředím bez průmyslových zón.
Vzdálenosti
cca 450 m od lázeňského areálu » cca 200 m od nákupních možností
Vybavení a služby
recepce » restaurace s terasou » vinárna » výtah » wellness centrum » stolní tenis » stolní fotbal » WIFI
Sport a zábava
WELLNESS CENTRUM: 2 venkovní léčebné bazény (36°C), 2 vnitřní léčebné bazény (36°C), vnitřní bazén (28°C), dětský bazén (31-33°C), whirlpool, parní kabina, infrasauna, finská sauna, solná komora, masážní salon, fitness
Termální lázně nedaleko hotelu
Výhody a nevýhody
Bazény s léčivou vodou z vlastního vrtu přímo v hotelu
Tip
Hotelové mini lázně s léčivou vodou z vlastního vrtu
Další informace
Lázeňský areál o rozloze 4,5 ha se nachází v klidné oblasti cca 4 km od centra města Mezökövesd (dostupné MHD) a nabízí svým návštěvníkům léčebnou a zážitkovou část, letní koupaliště a wellness. Za příplatek lze objednat řadu léčebných procedur, masáží a zábalů. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 minut, a poté si odpočinout. Dětem do 14 let je vstup do léčivých bazénů umožněn pouze na základě lékařského doporučení. Areál je vhodný pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Léčebná část: venkovní léčivý bazén (34-36°C), venkovní léčivý retro bazén (34-36°C), 3 vnitřní léčivé bazény (34-36°C, 36-38°C, 38-40°C), částečně krytý průplavný zážitkový bazén (30-32°C), 2 vnitřní dětské bazény (32-34°C), whirlpool (34-36°C).

Zážitková část: celoročně otevřený vnitřní plavecký bazén (26-28°C), vnitřní zážitkový bazén se 3 skluzavkami, krční masáží, masážními lehátky, divokou řekou, vlnobitím (30-34°C), jacuzzi, sauna.

Koupaliště (letní sezóna): 2 léčivé bazény (32-36°C), zážitkový rodinný bazén se skluzavkou (24-30°C), mělký bazén (24-30°C), dětský bazén se skluzavkou, vodopádem, vodním hřibem (30°C), brouzdaliště (29-32°C), kruhový bazén se skluzavkou, divokou řekou a krční masáží (22-24°C) bazén s vlnobitím (22-24°C), sluneční terasa, dětské hřiště, hřiště na volejbal.

Wellness: saunový svět - finská sauna, parní kabina, bio sauna, infra sauna, aromakabina, solná komora a ochlazovací bazén, terapeutický bazén, ledová fontána, Kneippův chodník, whirlpool, masážní salon, wellness procedury (za poplatek).
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Standardní tra sa: ČR - Bratislava - Budapešť (obchvat M0) - Mezökövesd. Odjezd autobusu z ČR je ve večerních hodinách, příjezd do Mezökövesd je v ranních hodinách. Odjezd z Mezökövesd je ve večerních hodinách, příjezd do ČR je v časných ranních hodinách.
Cena zahrnuje
6x ubytování » 6x polopenzi » vstup do hotelového wellness centra » vypůjčení županu » dopravu autobusem » pobytovou taxu » delegátský servis
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK