Nezávazná poptávka
Hertelendy House, Maďarsko, Balaton, 2.6.2018, Polopenze
Hertelendy House
FM
Termín:
2.6. – 8.6.2018
Změnit termín
Délka:7 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128514567
9 391 Kč (-6 %)
Popis
4* hotel Hertelendy House nabízí moderní ubytování na klidném místě s neomezeným vstupem do lázeňského areálu.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje s terasou (přízemí) » dvoulůžkové pokoje s balkonem
(1. patro) » dvoulůžkové pokoje bez balkonu (2. patro) » možnost 1 dětské přistýlky » vlastní sociální zařízení » TV » minibar » klimatizace » trezor » telefon » žu­pan na pokoji » WIFI
Poloha
Lázeňský komplex Kehidakustány se nachází cca 13 km od Hévízu a 25 km od jezera Balaton v údolí řeky Zala. Okouzlující okolní krajina a klidné prostředí venkova je ideálním místem k fyzickému i duševnímu odpočinku.
Vzdálenosti
cca 150 m od lázeňského areálu
Vybavení a služby
Hertelendy House je součástí hotelu Kehida Termal ****, se kterým má společné některé vybavení: recepce » restaurace s maďarskou a mezinárodní kuchyní » samoobslužná res­taurace » bar » cukrárna » dětský miniklub » kosmetic­ký salón » ka­deř­­nictví » obchůdky.
Vlastní vybavení hotelu Hertelendy House: stylová společenská místnost s po­se­ze­ním, krbem a TV » wellness centrum » pa­­noramatický výtah.
Sport a zábava
Wellness centrum - whirlpool, finská sauna, parní kabina, solarium, mini fitness
Termální lázně cca 150 m od hotelu
Děti
Dětská přistýlka
Dětská židlička v restauraci
Dětské bazény, brouzdaliště, skluzavky
Výhody a nevýhody
Neomezený vstup do lázní v ceně
Hotelové wellness centrum
2 výlety v ceně
Tip
WELLNESS ALL INCLUSIVE: neomezené vstupné do všech částí lázní, venkovní termální bazén přístupný 24 hod. denně, 2x denně aqua aerobic, fitness vč. kol na spinning, stolní tenis, hotelové wellness centrum k dispozici nonstop.
Další informace
Moderní lázeňský areál rozkládající se v parku o rozloze 3 ha s vodní plochou 2.400 m2 nabízí svým návštěvníkům 3 propojené části - léčebnou, zážitkovou část a saunový svět. Za příplatek je možné si objednat řadu léčebných procedur, masáží a zábalů. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 min., a poté si odpočinout. Areál je vhodný pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Léčebná část: 2 venkovní termální bazény (34-36°C), 2 vnitřní termální bazény s masážními tryskami (32-36°C) a pitná fontána. Do této části nemají přístup děti.

Zážitková část: venkovní bazény (28-33°C) - bazén s vodními atrakcemi a fontánami, bazén s vlnobitím, 2 plavecké bazény (24-34°C), obří skluzavky a dětský bazén (26-30°C). Vnitřní bazény (28-33°C) - bazén s fontánami, gejzíry, masážními tryskami a lehátky, whirlpool, divoká řeka, 94 m dlouhý tobogán se světelnými a zvukovými efekty a dětský bazén se skluzavkou.

Saunový svět: finská sauna, infrasauna, aroma sauna, parní lázeň, whirlpool a hydromasážní vana s termální vodou.
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu, stra­va se podává v res­tau­raci hotelu Kehida Termal **** (cca 150 m)
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraných termínech jsou možné svozy z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Standardní trasa: ČR - Bratislava - Csorna - Sárvár - Kehidakustány. Odjezd autobusu je v časných ranních hodinách, příjezd do Kehidakustány je v odpoledních hodinách. Odjezd z Kehidakustány je v poledních hodinách, příjezd do ČR je v pozdních večerních hodinách.
Cena zahrnuje
6x ubytování » 6x polopenzi » vstupné do lázní » vstup do hotelového well­ness centra » vy­­­půjčení žu­pa­nu » dopravu autobusem » výlet do Hé­ví­zu a Egregy » po­by­­­­tovou taxu » de­le­gátský servis
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK