Nezávazná poptávka
Hotel Termal, Slovinsko, Moravské Toplice, 20.5.2018, Polopenze
Hotel Termal
FM
Termín:
20.5. – 27.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128514452
11 090 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

  • Klimatizace
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Termal
Popis
Wellness hotel přímo propojený s lázeňským areálem Terme 3000 nabízí ubytování v moderních pokojích s neomezeným vstupem do lázní v ceně.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje » možnost 1 přistýlky » vlastní sociální zařízení » fén » balkon (některé pokoje) » TV » minibar » telefon » trezor » župan na pokoji
Poloha
Moravské Toplice se nachází v severovýchodním cípu Slovinska v regionu s četnými vinicemi a cyklostezkami.
Vzdálenosti
přímo v lázeňském areálu » přímo v centru
Vybavení a služby
propojení s lázeňským areálem Terme 3000 » recepce » restaurace » bar » kavárna » wellness centrum » výtahy » WIFI (na recepci)
Sport a zábava
Termální lázně přímo v hotelovém areálu
Wellness centrum: 2 venkovní bazény (36-37°C) (1 s unikátní černou léčebnou vodou), vnitřní bazén (34-35°C), finská sauna, parní kabina
Výhody a nevýhody
Wellness centrum
Vstup do lázní v ceně
Další informace
Moderní rozsáhlý lázeňský komplex Terme 3000 s vodní plochou 5.000 m2 se nachází vedle hotelového areálu. Za příplatek je možné si objednat řadu léčebných procedur, masáží a zábalů v Thermalium Centru nebo v Thai centru.

Lázeňský areál: venkovní termální bazén (36- 37°C), venkovní rekreační bazén (26-28°C), venkovní bazén (27-29°C), venkovní zážitkový bazén (30-32°C), bazén se skluzavkami (29-31°C), letní zážitkový bazén (26-28°C), bazén pro potápění (27-28°C), 2 vnitřní termální bazény (34-36°C), vnitřní zážitkový bazén (35-37°C), vnitřní dětský bazén (30-32°C), finská sauna, turecká sauna, ochlazovací bazének u sauny (13-16°C), dětské hřiště, restaurace, bar, prostorná travnatá plocha na opalování.
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraném termínu je možný svoz z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Doprava do lázní Moravské Toplice je zajišťována moderními klimatizovanými autobusy s možností ob čerstvení. Stan dardní trasa: ČR - Bratislava - Mosonmagyaróvár - Szombathely - Körmend - Moravské Toplice. Odjezd autobusu z ČR je v neděli v nočních hodinách, příjezd do Moravských Toplice je v pondělí v ranních hodinách. Odjezd z Moravských Toplic je v neděli v dopoledních hodinách, příjezd do ČR je ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
6x ubytování » 6x polopenzi » vstupné do lázní Terme 3000 » vstup do hotelového wellness centra » vypůjčení županu » dopravu autobusem » pobytovou taxu » delegátský servis
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK