Nezávazná poptávka
Hotel Termal, Slovinsko, Moravské Toplice, 20.5.2018, Polopenze
Hotel Termal
FM
Termín:
20.5. – 27.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128514452
11 090 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Termal
Popis
Wellness hotel přímo propojený s lázeňským areálem Terme 3000 nabízí ubytování v moderních pokojích s neomezeným vstupem do lázní v ceně.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje » možnost 1 přistýlky » vlastní sociální zařízení » fén » balkon (některé pokoje) » TV » minibar » telefon » trezor » župan na pokoji
Poloha
Moravské Toplice se nachází v severovýchodním cípu Slovinska v regionu s četnými vinicemi a cyklostezkami.
Vzdálenosti
přímo v lázeňském areálu » přímo v centru
Vybavení a služby
propojení s lázeňským areálem Terme 3000 » recepce » restaurace » bar » kavárna » wellness centrum » výtahy » WIFI (na recepci)
Sport a zábava
Termální lázně přímo v hotelovém areálu
Wellness centrum: 2 venkovní bazény (36-37°C) (1 s unikátní černou léčebnou vodou), vnitřní bazén (34-35°C), finská sauna, parní kabina
Výhody a nevýhody
Wellness centrum
Vstup do lázní v ceně
Další informace
Moderní rozsáhlý lázeňský komplex Terme 3000 s vodní plochou 5.000 m2 se nachází vedle hotelového areálu. Za příplatek je možné si objednat řadu léčebných procedur, masáží a zábalů v Thermalium Centru nebo v Thai centru.

Lázeňský areál: venkovní termální bazén (36- 37°C), venkovní rekreační bazén (26-28°C), venkovní bazén (27-29°C), venkovní zážitkový bazén (30-32°C), bazén se skluzavkami (29-31°C), letní zážitkový bazén (26-28°C), bazén pro potápění (27-28°C), 2 vnitřní termální bazény (34-36°C), vnitřní zážitkový bazén (35-37°C), vnitřní dětský bazén (30-32°C), finská sauna, turecká sauna, ochlazovací bazének u sauny (13-16°C), dětské hřiště, restaurace, bar, prostorná travnatá plocha na opalování.
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraném termínu je možný svoz z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Doprava do lázní Moravské Toplice je zajišťována moderními klimatizovanými autobusy s možností ob čerstvení. Stan dardní trasa: ČR - Bratislava - Mosonmagyaróvár - Szombathely - Körmend - Moravské Toplice. Odjezd autobusu z ČR je v neděli v nočních hodinách, příjezd do Moravských Toplice je v pondělí v ranních hodinách. Odjezd z Moravských Toplic je v neděli v dopoledních hodinách, příjezd do ČR je ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
6x ubytování » 6x polopenzi » vstupné do lázní Terme 3000 » vstup do hotelového wellness centra » vypůjčení županu » dopravu autobusem » pobytovou taxu » delegátský servis
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK