Nezávazná poptávka
Hunguest Hotel Freya, Maďarsko, Západní Maďarsko, Zalakaros, 11.6.2018, Polopenze s nápoji
Hunguest Hotel Freya
FM
Termín:
11.6. – 17.6.2018
Změnit termín
Délka:7 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze s nápoji
Číslo zájezdu:128514485
10 590 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Freya
Popis
Hotel Freya je přímo propojený s lázeňským areálem krytou chodbou a nabízí neomezený vstup do léčebné části lázní v ceně.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje » možnost 1 přistýlky » balkon » vlastní sociální zařízení » TV » minibar » trezor » žu­pan na pokoji » WIFI
Poloha
Termální lázně Zalakaros leží v malebné kopcovité krajině cca 30 km západně od jezera Balaton.
Vzdálenosti
hotel propojen s lázeňským areálem » v centru města
Vybavení a služby
propojení hotelu s lázeňským areálem krytou chodbou » recepce » restaurace » lobby bar » bar » dětský koutek » obchod s dárkovými předměty » kosmetický salón » kadeřnictví » masáže » WIFI » půjčovna kol » výtah
Sport a zábava
Půjčovna kol
Termální lázně v areálu hotelu
Děti
Dětské bazény a skluzavky
Hřiště pro děti
Dětské přistýlky
Dětské židličky v restauraci
Výhody a nevýhody
Župan na pokoji
Vstup do lázní v ceně
Nápoj k večeři
Moderní lázně
Další informace
Moderní lázeňský areál nabízí návštěvníkům léčebné centrum, kryté lázně, zážitkové lázně, termální koupaliště a saunový svět. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 min., a poté si odpočinout. Za příplatek je možné si objednat řadu léčebných procedur, masáží a zábalů. V areálu je zážitková část s vodními atrakcemi pro rodiny s dětmi oddělena od léčebné části, návštěvníci si tak mohou užívat nerušeného klidu a odpočinku v termálních bazénech.

Kryté lázně: 2 léčebné bazény, termální bazén (34-36°C), bazén pro cvičení (28-32°C). Dětem do 16 let je vstup do léčebné části umožněn pouze na základě lékařského doporučení, bližší informace v cestovní kanceláři.

Termální koupaliště: léčebný bazén (34-36°C), termální bazén (32°C), rodinný bazén (32°C), bazén se skluzavkou a atrakcemi (30°C), bazén s umělým vlnobitím (28-32°C), plavecký sportovní bazén (28°C), dětské brouzdaliště, dětské hřiště, hřiště na volejbal, restaurace a stánky s občerstvením.

Léčebné centrum (za poplatek): venkovní léčebný bazén (34-36°C), 2 vnitřní léčebné bazény (32-36°C) a jacuzzi (28-32°C).

Zážitková část (za poplatek): venkovní zážitkový bazén (28-32°C), venkovní dětský zážitkový bazén (28-32°C), venkovní dětský bazén se skluzavkou, tobogány, vnitřní zážitkový bazén (28-32°C), vnitřní plavecký a zážitkový bazén (28°C) a vnitřní dětský zážitkový bazén.

Saunový svět: 2 finské sauny, parní sauna, ochlazovací bazén.
Stravování
polopenze - snídaně formou bufetu a večeře formou bufetu vč. 1 nápoje k večeři (3 dcl piva / 2dcl vína / 1x nealko nápoj nebo voda)
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraném termínu jsou možné svozy z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Standardní trasa: ČR - Bratislava - Csorna - Kehidakustány - Zalakaros. Odjezd autobusu je v časných ranních hodinách, příjezd do Zalakarose je v odpoledních hodinách. Odjezd ze Zalakarose je v poledních hodinách, příjezd do ČR je v pozdních večerních hodinách.
Cena zahrnuje
6x ubytování » 6x polopenzi » nápoj k večeři » 6x vstupné do lázní (léčebné centrum a kryté lázně) » vy­půj­čení žu­pa­nu » dopravu autobusem » po­by­­tovou taxu
Cena nezahrnuje
Služby delegáta: delegát je k dispozici během cesty tam a zpět, v době pobytu je na telefonu (v destinaci Kehidakustány)
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK