Nezávazná poptávka
JUFA Vulkan Thermen Resort, Maďarsko, 19.6.2018, Polopenze

JUFA Vulkan Thermen Resort starstarstarstar

JUFA Vulkan Thermen Resort
FM
Termín:
19.6. – 25.6.2018
Změnit termín
Délka:7 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:133836690
10 490 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Moderní hotel přímo propojený s lázeňským areálem je součástí rakouského hotelového řetězce JUFA, který je zárukou kvality a vysokého standardu. Ubytování s neomezeným vstupem do lázní.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje » možnost 1 přistýlky » bezbariérové pokoje (na vyžádání v CK) » vlastní sociální zařízení » fén » balkon nebo terasa (většina pokojů) » TV » telefon » minibar » trezor » klimatizace » župan na pokoji » WIFI
Poloha
Lázeňské městečko Celldömölk se nachází v jižním cípu Malé uherské nížiny na řece Marcal. Leží na úpatí vyhaslé sopky Ság-hegy, která dodává městečku neopakovatelnou atmosféru.
Vzdálenosti
přímo v lázeňském areálu » cca 1,5 km od centra
Vybavení a služby
recepce » restaurace » gril bar » kavárna s terasou » výtah » společenská místnost (šipky, kulečník, apod.) » minimarket » fitness » minigolf » hřiště na tenis a plážový volejbal » půjčovna kol
Sport a zábava
Termální lázně v areálu hotelu
Fitness centrum
Minigolf
Půjčovna kol
Děti
Dětské přistýlky
Dětská židlička v restauraci
Dětské bazény, skluzavky
Výhody a nevýhody
Hotel přímo propojený s lázněmi
Neomezený vstup do lázní
Tip
Vyhaslá sopka Ság-hegy nabízí možnost návštěvy vinného sklípku nebo pěší výlet k památnému kříži na vrcholu.
Další informace
Moderní lázeňský areál s vodní plochou 1.600 m2 se nachází přímo v hotelovém areálu na úpatí vulkánu. Za příplatek je možné si objednat řadu léčebných procedur, masáží, zábalů či fyzioterapii. V areálu je zá žitková část s vodními atrakcemi pro rodiny s dětmi, která je oddělena od léčebné části, návštěvníci si tak mohou užívat nerušeného klidu a odpočinku v termálních bazénech.

Léčebná a zážitková část: léčivý bazén (33-34°C), venkovní termální bazén (36-37°C), vnitřní termální bazén (32°C), vnitřní plavecký bazén (25 m, 26-28°C), vnitřní výukový bazén (30°C), venkovní zážitkový bazén (560 m2 , 28-30°C), venkovní dětský bazén se skluzavkou (30-32°C), venkovní dětský bazén (28-30°C), vnitřní dětský svět s bazény a skluzavkami.

Saunový svět: finská sauna, infrasauna, bylinná biosauna, parní kabina, solná jeskyně, perličková lá zeň, ochlazovací bazén, aroma a světelná terapie, relaxační místnosti.
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraném termínu jsou možné svozy z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Doprava do lázní Celldömölk je zajišťována moderními klimatizovanými autobusy s možností občerstvení. Standardní trasa: ČR - Bratislava - Csorna - Bükfürdö - Sárvár - Celldömölk. Odjezd autobusu z ČR je v ranních hodinách, příjezd do Celldömölku je v odpoledních hodinách. Odjezd z Celldömölku je v poledních hodinách, příjezd do ČR je v pozdních ve černích hodinách.
Cena zahrnuje
6x ubytování » 6x polopenzi » vstupné do lázní » vypůjčení županu » dopravu autobusem » pobytovou taxu » delegátský servis.
Cena nezahrnuje
Služby delegáta: delegát je k dispozici pouze při příjezdu do Celldömölku (při ubytování), v době pobytu je na telefonu (Bükfürdö).
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK