Nezávazná poptávka
JUFA Vulkan Thermen Resort, Maďarsko, 19.6.2018, Polopenze

JUFA Vulkan Thermen Resort starstarstarstar

JUFA Vulkan Thermen Resort
FM
Termín:
19.6. – 25.6.2018
Změnit termín
Délka:7 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:133836690
10 490 Kč (-0 %)
Popis
Moderní hotel přímo propojený s lázeňským areálem je součástí rakouského hotelového řetězce JUFA, který je zárukou kvality a vysokého standardu. Ubytování s neomezeným vstupem do lázní.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje » možnost 1 přistýlky » bezbariérové pokoje (na vyžádání v CK) » vlastní sociální zařízení » fén » balkon nebo terasa (většina pokojů) » TV » telefon » minibar » trezor » klimatizace » župan na pokoji » WIFI
Poloha
Lázeňské městečko Celldömölk se nachází v jižním cípu Malé uherské nížiny na řece Marcal. Leží na úpatí vyhaslé sopky Ság-hegy, která dodává městečku neopakovatelnou atmosféru.
Vzdálenosti
přímo v lázeňském areálu » cca 1,5 km od centra
Vybavení a služby
recepce » restaurace » gril bar » kavárna s terasou » výtah » společenská místnost (šipky, kulečník, apod.) » minimarket » fitness » minigolf » hřiště na tenis a plážový volejbal » půjčovna kol
Sport a zábava
Termální lázně v areálu hotelu
Fitness centrum
Minigolf
Půjčovna kol
Děti
Dětské přistýlky
Dětská židlička v restauraci
Dětské bazény, skluzavky
Výhody a nevýhody
Hotel přímo propojený s lázněmi
Neomezený vstup do lázní
Tip
Vyhaslá sopka Ság-hegy nabízí možnost návštěvy vinného sklípku nebo pěší výlet k památnému kříži na vrcholu.
Další informace
Moderní lázeňský areál s vodní plochou 1.600 m2 se nachází přímo v hotelovém areálu na úpatí vulkánu. Za příplatek je možné si objednat řadu léčebných procedur, masáží, zábalů či fyzioterapii. V areálu je zá žitková část s vodními atrakcemi pro rodiny s dětmi, která je oddělena od léčebné části, návštěvníci si tak mohou užívat nerušeného klidu a odpočinku v termálních bazénech.

Léčebná a zážitková část: léčivý bazén (33-34°C), venkovní termální bazén (36-37°C), vnitřní termální bazén (32°C), vnitřní plavecký bazén (25 m, 26-28°C), vnitřní výukový bazén (30°C), venkovní zážitkový bazén (560 m2 , 28-30°C), venkovní dětský bazén se skluzavkou (30-32°C), venkovní dětský bazén (28-30°C), vnitřní dětský svět s bazény a skluzavkami.

Saunový svět: finská sauna, infrasauna, bylinná biosauna, parní kabina, solná jeskyně, perličková lá zeň, ochlazovací bazén, aroma a světelná terapie, relaxační místnosti.
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraném termínu jsou možné svozy z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Doprava do lázní Celldömölk je zajišťována moderními klimatizovanými autobusy s možností občerstvení. Standardní trasa: ČR - Bratislava - Csorna - Bükfürdö - Sárvár - Celldömölk. Odjezd autobusu z ČR je v ranních hodinách, příjezd do Celldömölku je v odpoledních hodinách. Odjezd z Celldömölku je v poledních hodinách, příjezd do ČR je v pozdních ve černích hodinách.
Cena zahrnuje
6x ubytování » 6x polopenzi » vstup­né do lázní » vypůjčení županu » dopra­vu auto­bu­sem » po­­by­tovou taxu » delegátský servis.
Cena nezahrnuje
Služby delegáta: delegát je k dispozici pouze při příjezdu do Celldömölku (při ubytování), v době pobytu je na telefonu (Bükfürdö).
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK