Nezávazná poptávka
Krásy a památky Třeboňska, Česká republika, 23.7.2018, Snídaně

Krásy a památky Třeboňska starstarstar

Krásy a památky Třeboňska
FM
Termín:
23.7. – 27.7.2018
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:128521385
5 290 Kč (-0 %)
Popis
Poznávací okruh Třeboňskem.
Ubytování
Garni hotel Třeboň nabízí ubytování v blízkosti centra Třeboně.
Poloha
HLUBOKÁ NAD VLTAVOU - TŘEBOŇ - JINDŘICHŮV HRADEC - ČERVENÁ LHOTA
Vzdálenosti
blízko centra města » nedaleko lázní Aurora
Stravování
snídaně
Doprava
Autobusová doprava - nástupní místa: Kolín - Praha.
Program
1. den
Odjezd z Prahy (Kolína) v ranních hodinách. Ces­tou prohlídka zámku HLUBOKÁ. Odpoledne pří­jezd do TŘEBONĚ, fakultativně možnost projížďky po Třeboni a blízkém okolí turistickým vláčkem.


2. den
TŘEBOŇ - prohlídka zámku a historického cen­tra města, exkurze do pivovaru.


3. den
STRÁŽ NAD NEŽÁRKOU - návštěva hra­du a zámku s expozicí Emmy Destinové, JINDŘICHŮV HRADEC - prohlídka města, hradu a zámku. Mož­nost posezení v Ry­bář­ské baště při živé mu­­zic­e.

4. den
Dopoledne návštěva trhů, SCHWARZENBERSKÁ HROBKA, pro zájemce spo­­­lečná procház­ka po rovinaté naučné stezce „ko­lem Světa“ (12 km).


5. den
Dopoledne odjezd, cestou prohlídka zámku ČERVENÁ LHOTA, příjezd v odpoledních až večerních hodinách.
Cena zahrnuje
4x ubytování v hotelu *** (ku­chyň­­­ka na pokoji), 4x snídani, do­pra­vu autobusem vč. vý­le­tů dle pro­gra­­mu, služ­by průvodce
Slevy
Časová sleva - 6 % do 28.2.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK