Nezávazná poptávka
Krušné Hory s výletem parním vláčkem, Česká republika, 8.7.2018, Polopenze

Krušné Hory s výletem parním vláčkem starstarstar

Krušné Hory s výletem parním vláčkem
FM
Termín:
8.7. – 13.7.2018
Změnit termín
Délka:6 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128519790
5 631 Kč (-6 %)
Popis
Poznávací autobusový zájezd po Krušných horách a jejich krásném okolí. Výlety z české i německé strany.
Ubytování
Hotel Zelený Dům v Božím Daru - svou nadmořskou výškou 1028 metrů je nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě.
Poloha
BOŽÍ DAR - SEIFFEN - KLÍNOVEC - FICHTELBERG - BEČOV NAD TEPLOU
Stravování
polopenze
Doprava
Nástupní místa: Kolín - Praha.
Program
1. den
odjezd z Prahy (Kolína) v ranních hodinách. KARLOVY VARY - největší české lázně. Procházka v lázeňském centru města, možnost prohlídky podzemí Vřídla a návštěvy Jeleního skoku, nejstarší lázeňské vyhlídky s kamzíkem. Ubytování v Božím Daru.

2. den
BOŽÍ DAR - nejvýše položené město ve střední Evropě, centrum letní i zimní turistiky. Je zde vlastivědné muzeum se sbírkou všech razítek, která byla použita na tzv. Ježíškově poště. Turistika v malebné krušnohorské krajině v okolí Božího Daru, různé trasy vhodné pro méně i více zdatné turisty. Božídarské rašeliniště - přírodní rezervace s naučnou stezkou o délce 3,2 km a dvanácti zastávkami s typickou rašeliništní florou. Ježíškova cesta - okruh 5,6 km nebo 12,9 km navazující na naučnou stezku.

3. den
celodenní výlet na německou stranu Krušných hor. OBERWIESENTHAL - hodinová cesta historickým parním vláčkem krušnohorskou krajinou. ANNABERG-BUCHHOLZ - historické hornické město, SEIFFEN - krušnohorská obec s tradiční výrobou dřevěných hraček a vánoční dekorace, prohlídka hračkářské dílny s možností vyzkoušet si výrobu. Krušnohorský skanzen Seiffen - muzeum folklóru a historie pod širým nebem, muzeum hraček a dekorace.

4. den
HORNÍ BLATNÁ, bývalé královské horní město s kostelem sv. Vavřince a muzeem cínu. Od něj turistická naučná stezka Vlčí jámy (cca 5 km) se sedmi zastávkami až na Blatenský vrch s rozhlednou s působivým výhledem na saskou stranu hor a ke Klínovci. ABERTAMY - bývalé horní město vyhlášené výrobou rukavic, středověký důl Mauritius. Vrch PLEŠIVEC (1.028 m), nový lyžařský areál s osmibokou rozhlednou, ze které je úžasný výhled na hřebeny Krušnohoří.

5. den
KLÍNOVEC (1.244 m) - nejvyšší vrchol Krušných hor a oblíbený turistický cíl s kamennou rozhlednou, FICHTELBERG (1.215 m) - nejvyšší hora Saska s krásným výhledem a atrakcí Zvon míru. Pěšky pohodovou cestou zpět do Božího Daru. Cesta na oba vrcholy i zpět je nenáročná, přesto bude pro klienty k dispozici autobus.

6. den
královský hrad a město LOKET, dnes krásně zrekonstruované. Hrad a zámek BEČOV NAD TEPLOU se vzácným relikviářem sv. Maura, který je spolu s korunovačními klenoty nejcennější zlatnickou památkou České republiky. Příjezd v odpoledních až večerních hodinách.
Cena zahrnuje
5x ubytování v hotelu Zelený Dům ***, 5x polopenzi, dopravu autobusem vč. výletů dle programu, služby průvodce
Slevy
časová sleva - 6 % do 28.2., senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK