Nezávazná poptávka
Lipa, Slovinsko, Terme Lendava, 15.7.2018, Plná penze
Lipa
FM
Termín:
15.7. – 22.7.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Plná penze
Číslo zájezdu:128514422
10 090 Kč (-0 %)
Popis
Hotel Lipa nabízí ubytování s přímým neomezeným vstupem do lázní.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje » možnost 1 přistýlky » vlastní sociální zařízení » fén » balkon (většina pokojů) » TV » minibar » telefon » trezor » klimatizace (některé pokoje) » župan na pokoji » WIFI
Poloha
Lendava leží v centru vinařské oblasti nedaleko maďarských hranic.
Vzdálenosti
přímo v lázeňském areálu » cca 500 m od centra
Vybavení a služby
recepce » restaurace » taverna s letní terasou » bar » kadeřnictví » kosmetický salon » výtahy » WIFI
Sport a zábava
Termální lázně v hotelovém areálu
Výhody a nevýhody
Neomezený vstup do lázní v ceně
Tip
Parafínová zkrášlovací kúra
Další informace
Moderní lázeňský areál s vodní plochou 1.800 m2 se nachází přímo v hotelovém areálu. Za příplatek je možné si objednat řadu léčebných procedur, masáží, zábalů či fyzioterapii.

Lázeňský areál: 3 venkovní termální bazény (30-38°C), vnitřní termální bazén (32-34°C), vnitřní zážitkový bazén (30-32°C), jacuzzi (36-38°C), venkovní plavecký bazén (50 m) s tobogány (26- 28°C), 2 venkovní dětské bazény se skluzavkou (30- 32°C), sauna a parní kabina. V pátek a v sobotu možnost nočního koupání.
Stravování
plná penze - snídaně, obědy a večeře formou bufetu
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraném termínu je možný svoz z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v CK.

Doprava do lázní Lendava je zajišťována moderními klimatizovanými autobusy s možností občerstvení. Standardní trasa: ČR - Bratislava - Mosonmagyaróvár - Szombathely - Körmend - Lendava. Odjezd autobusu z ČR je v neděli v nočních hodinách, příjezd do Lendavy je v pondělí v ranních hodinách. Odjezd z Lendavy je v neděli v dopoledních hodinách, příjezd do ČR je ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
6x ubytování » 6x plnou penzi » vstupné do lázní » 1x vstup do sauny » vypůjčení županu » dopravu autobusem » pobytovou taxu » delegátský servis
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK