Nezávazná poptávka
Park Inn Sárvár, Maďarsko, Západní Maďarsko, Sárvár, 2.6.2018, Polopenze
Park Inn Sárvár
FM
Termín:
2.6. – 8.6.2018
Změnit termín
Délka:7 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128514509
10 590 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Park Inn
Popis
Moderní hotel nabízí ubytování s přímým vstupem do lázeňského areálu.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje » možnost 1 přistýlky » vlastní sociální zařízení » fén » balkon » TV » telefon » rádio » minibar » trezor » klimatizace » župan na pokoji » WIFI
Poloha
Lázně Sárvár leží na severozápadě Maďarska a díky modernímu lázeňskému areálu patří k nejznámějším v Maďarsku.
Vzdálenosti
přímo u lázeňského areálu » nedaleko centra města
Vybavení a služby
propojení hotelu s lázeňským areálem krytou chodbou » recepce » směnárna » restaurace La Caraffa s venkovní terasou » Graffiti bar se salónkem » výtah » dětský koutek » fitness » kulečník » stolní fotbal » šipky
Sport a zábava
Termální lázně v areálu hotelu
Děti
Dětské bazény s atrakcemi
Dětský koutek
Dětské hřiště
Svět batolat
Výhody a nevýhody
Moderní lázně
Neomezený vstup do lázní v ceně
Další informace
Moderní lázeňský areál s vodní plochou cca 3.600 m2 se skládá z léčebné části, zážitkové části, koupaliště a saunového světa. Za příplatek je možné si objednat řadu léčebných procedur, masáží a zábalů. V areálu je zážitková část s atrakcemi pro rodiny s dětmi oddělená od léčebné části, návštěvníci si tak mohou užívat nerušeného klidu v termálních bazénech.

Léčebná část: venkovní léčebný bazén (34-36°C), venkovní zážitkový bazén (32-34°C), vnitřní léčebný bazén (37°C), vnitřní léčebný zážitkový bazén (34-36°C).

Zážitková část: vnitřní bazén s vlnobitím (32-34°C), vnitřní dětský zá žitkový bazén se skluzavkami, vodním dělem a stříkací bránou (32-34°C), vnitřní dětské brouzdaliště (32-34°C), jacuzzi (33-34°C, oddělená od dětské části), plavecký bazén (25 m, 24-26°C), vnitřní tobogány a skluzavky, dětský koutek s vychovatelkou, hlídání dětí zdarma, svět batolat (kuchyňka, přebalovací místnost, tepidárium, dětský koutek, odpočívárna), odpočinkové prostory a velká terasa na slunění. Koupaliště (květen-září, dle počasí): léčebný retro bazén (36°C), bazén s tobogánem (část pro skoky do vody a plavání, 28°C), dětský bazén s vodním hradem a pirátskou lodí (32°C), dětský zážitkový bazén se skluzavkami, dětské brouzdaliště (32°C), 7 skluzavek, bazén s vlnobitím (28°C).

Saunový svět (za poplatek): finská sauna, biosauna, parní lázně, aromakabiny s vonnými oleji, Kneippův bazén, zážitkové sprchy a vířivky, relaxační místnosti.
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraných termínech jsou možné svozy z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v CK.

Standardní trasa: ČR - Bratislava - Csorna - Bükfürdö - Sárvár. Odjezd autobusu z ČR je v ranních hodinách, příjezd do Sárváru je v odpoledních hodinách. Odjezd ze Sárváru je v poledních hodinách, příjezd do ČR je v pozdních večerních hodinách.
Cena zahrnuje
6x ubytování » 6x polopenzi » vstup­né do lázní » vypůjčení županu » po­­by­­tovou taxu
Cena nezahrnuje
Služby delegáta: delegát je k dispozici pouze při příjezdu do Sárváru, v době pobytu je na telefonu (v destinaci Kehidakustány nebo Bükfürdö).
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK