Nezávazná poptávka
Park Inn Sárvár, Maďarsko, Západní Maďarsko, Sárvár, 2.6.2018, Polopenze
Park Inn Sárvár
FM
Termín:
2.6. – 8.6.2018
Změnit termín
Délka:7 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128514509
10 590 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Park Inn
Popis
Moderní hotel nabízí ubytování s přímým vstupem do lázeňského areálu.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje » možnost 1 přis­týlky » vlastní sociální zařízení » fén » balkon » TV » telefon » rádio » minibar » trezor » klimatizace » župan na pokoji » WIFI
Poloha
Lázně Sárvár leží na severozápadě Maďarska a díky modernímu lázeňskému areálu patří k nejznámějším v Maďarsku.
Vzdálenosti
přímo u lázeňského areálu » nedaleko centra města
Vybavení a služby
propojení hotelu s lázeňským areálem krytou chodbou » recepce » směnárna » restaurace La Caraffa s venkovní terasou » Graffiti bar se salónkem » výtah » dětský koutek » fitness » kulečník » stolní fotbal » šipky
Sport a zábava
Termální lázně v areálu hotelu
Děti
Dětské bazény s atrakcemi
Dětský koutek
Dětské hřiště
Svět batolat
Výhody a nevýhody
Moderní lázně
Neomezený vstup do lázní v ceně
Další informace
Moderní lázeňský areál s vodní plochou cca 3.600 m2 se skládá z léčebné části, zážitkové části, koupaliště a saunového světa. Za příplatek je možné si objednat řadu léčebných procedur, masáží a zábalů. V areálu je zážitková část s atrakcemi pro rodiny s dětmi oddělená od léčebné části, návštěvníci si tak mohou užívat nerušeného klidu v termálních bazénech.

Léčebná část: venkovní léčebný bazén (34-36°C), venkovní zážitkový bazén (32-34°C), vnitřní léčebný bazén (37°C), vnitřní léčebný zážitkový bazén (34-36°C).

Zážitková část: vnitřní bazén s vlnobitím (32-34°C), vnitřní dětský zá žitkový bazén se skluzavkami, vodním dělem a stříkací bránou (32-34°C), vnitřní dětské brouzdaliště (32-34°C), jacuzzi (33-34°C, oddělená od dětské části), plavecký bazén (25 m, 24-26°C), vnitřní tobogány a skluzavky, dětský koutek s vychovatelkou, hlídání dětí zdarma, svět batolat (kuchyňka, přebalovací místnost, tepidárium, dětský koutek, odpočívárna), odpočinkové prostory a velká terasa na slunění. Koupaliště (květen-září, dle počasí): léčebný retro bazén (36°C), bazén s tobogánem (část pro skoky do vody a plavání, 28°C), dětský bazén s vodním hradem a pirátskou lodí (32°C), dětský zážitkový bazén se skluzavkami, dětské brouzdaliště (32°C), 7 skluzavek, bazén s vlnobitím (28°C).

Saunový svět (za poplatek): finská sauna, biosauna, parní lázně, aromakabiny s vonnými oleji, Kneippův bazén, zážitkové sprchy a vířivky, relaxační místnosti.
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraných termínech jsou možné svozy z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v CK.

Standardní trasa: ČR - Bratislava - Csorna - Bükfürdö - Sárvár. Odjezd autobusu z ČR je v ranních hodinách, příjezd do Sárváru je v odpoledních hodinách. Odjezd ze Sárváru je v poledních hodinách, příjezd do ČR je v pozdních večerních hodinách.
Cena zahrnuje
6x ubytování » 6x polopenzi » vstup­né do lázní » vypůjčení županu » po­­by­­tovou taxu
Cena nezahrnuje
Služby delegáta: delegát je k dispozici pouze při příjezdu do Sárváru, v době pobytu je na telefonu (v destinaci Kehidakustány nebo Bükfürdö).
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK