Nezávazná poptávka
Podzim v lázních Harkány a kachní hody, Maďarsko, Jižní Maďarsko, Harkány, 10.10.2018, Snídaně

Podzim v lázních Harkány a kachní hody starstarstar

Podzim v lázních Harkány a kachní hody
FM
Termín:
10.10. – 14.10.2018
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:128521384
4 490 Kč (-0 %)
Popis
Pobytově poznávací podzimní zájezd do lázní Harkány na jihu Maďarska.
Ubytování
Ubytování je zajištěno v Hotelu Forrás ***
Poloha
Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a patří mezi vyhlášené maďarské lázně. Je vyhledávaným a oblíbeným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí.
Vzdálenosti
cca 250 m od lázeňského areálu, cca 250 m od centra města
Sport a zábava
Lázeňský areál cca 250 m od hotelu.
Výhody a nevýhody
Doprava autobusem na výlety v ceně
Župan v ceně
Kachní hody
Tip
Kachní hody v ceně - pečená kachna, aperitiv, neomezená konzumace vína a zábava při živé muzice.
Další informace
Lázeňský areál: mimo sezonu je návštěvníkům k dispo­zi­ci léčebná část - 2 venkovní a 2 vnitřní bazény s termál­ní léči­vou vo­dou (36-38°C), 3 whirl­pooly a ja­cu­zzi (32-33°C), finská sauna, par­ní lázeň a mož­nost masá­ží. Areál nabízí dostatečné možnosti stravování.
Stravování
3x snídaně, 1x kachní hody
Doprava
Autobusová doprava, nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno.
Program
1. den
Odjezd z Prahy (Kolína, Jihlavy, Brna) v pozd­­ních večerních hodinách, noční přejezd.


2. den
Příjezd do lázní HARKÁNY v ranních ho­di­­nách, prohlídka města, celodenní pobyt v lázních. Večer spo­leč­ná návštěva typické maďarské csárdy.

3. den
PÉCS - starobylé univerzitní město s mnoha památkami. Odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY, večer výlet do vesnice Máriagyüd za kachními hody - posezení ve stylové csárdě se sklípkem Kalmár Pince u vynikající večeře - pečená kachna, aperitiv, neomezená konzumace vína a zábava při živé muzice.

4. den
Dopoledne výlet do MÁRIAGYÜD - pout­ní kláš­ter, křížová ces­­ta na horu Tenkés, VILLÁNY - vi­nařská obec s mno­ha vinný­mi sklepy, muzeem vína, ochut­návka ví­na s možností náku­pu pří­mo ve vinném sklíp­ku, od­po­ledne pobyt v láz­­ních Harkány.

5. den
Dopolední výlet do nedalekého městečka SIKLÓS se za­­­­cho­­valým hradem, pří­jezd do ČR v pozd­ních večerních hodinách.

Cena zahrnuje
3x ubytování v hotelu ***, 3x sní­­da­ni, kachní hody, vypůjčení županu, dopravu au­to­­­busem vč. vý­le­tů dle pro­­­gra­­mu, pobytovou ta­xu, služ­­by průvodce.
Slevy
časová sleva - 6 % do 28.2., senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK