Nezávazná poptávka
Podzim v lázních Harkány a kachní hody, Maďarsko, Jižní Maďarsko, Harkány, 10.10.2018, Snídaně

Podzim v lázních Harkány a kachní hody starstarstar

Podzim v lázních Harkány a kachní hody
FM
Termín:
10.10. – 14.10.2018
Změnit termín
Délka:5 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:128521384
4 490 Kč (-0 %)
Popis
Pobytově poznávací podzimní zájezd do lázní Harkány na jihu Maďarska.
Ubytování
Ubytování je zajištěno v Hotelu Forrás ***
Poloha
Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a patří mezi vyhlášené maďarské lázně. Je vyhledávaným a oblíbeným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí.
Vzdálenosti
cca 250 m od lázeňského areálu, cca 250 m od centra města
Sport a zábava
Lázeňský areál cca 250 m od hotelu.
Výhody a nevýhody
Doprava autobusem na výlety v ceně
Župan v ceně
Kachní hody
Tip
Kachní hody v ceně - pečená kachna, aperitiv, neomezená konzumace vína a zábava při živé muzice.
Další informace
Lázeňský areál: mimo sezonu je návštěvníkům k dispo­zi­ci léčebná část - 2 venkovní a 2 vnitřní bazény s termál­ní léči­vou vo­dou (36-38°C), 3 whirl­pooly a ja­cu­zzi (32-33°C), finská sauna, par­ní lázeň a mož­nost masá­ží. Areál nabízí dostatečné možnosti stravování.
Stravování
3x snídaně, 1x kachní hody
Doprava
Autobusová doprava, nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno.
Program
1. den
Odjezd z Prahy (Kolína, Jihlavy, Brna) v pozd­­ních večerních hodinách, noční přejezd.


2. den
Příjezd do lázní HARKÁNY v ranních ho­di­­nách, prohlídka města, celodenní pobyt v lázních. Večer spo­leč­ná návštěva typické maďarské csárdy.

3. den
PÉCS - starobylé univerzitní město s mnoha památkami. Odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY, večer výlet do vesnice Máriagyüd za kachními hody - posezení ve stylové csárdě se sklípkem Kalmár Pince u vynikající večeře - pečená kachna, aperitiv, neomezená konzumace vína a zábava při živé muzice.

4. den
Dopoledne výlet do MÁRIAGYÜD - pout­ní kláš­ter, křížová ces­­ta na horu Tenkés, VILLÁNY - vi­nařská obec s mno­ha vinný­mi sklepy, muzeem vína, ochut­návka ví­na s možností náku­pu pří­mo ve vinném sklíp­ku, od­po­ledne pobyt v láz­­ních Harkány.

5. den
Dopolední výlet do nedalekého městečka SIKLÓS se za­­­­cho­­valým hradem, pří­jezd do ČR v pozd­ních večerních hodinách.

Cena zahrnuje
3x ubytování v hotelu ***, 3x sní­­da­ni, kachní hody, vypůjčení županu, dopravu au­to­­­busem vč. vý­le­tů dle pro­­­gra­­mu, pobytovou ta­xu, služ­­by průvodce.
Slevy
časová sleva - 6 % do 28.2., senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK