Nezávazná poptávka
Rekord, Maďarsko, Jižní Maďarsko, Harkány, 26.4.2018, Bez stravy
Rekord
FM
Termín:
26.4. – 5.5.2018
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:128514356
3 990 Kč (-0 %)
Popis
Jednoduše zařízené apartmány pro nenáročné nedaleko centra lázeňského města Harkány.
Ubytování
apartmány pro 2 osoby » možnost 1 přistýlky » kuchyňský kout » obytná místnost » vlastní sociální zařízení » balkon » TV
Poloha
Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a patří mezi vyhlášené maďarské lázně nejen díky stálosti teplého a příjemného počasí.
Vzdálenosti
cca 350 m od lázeňského areálu » cca 350 m od centra města
Vybavení a služby
oplocené parkoviště » vybavený kuchyňský kout
Sport a zábava
Termální lázeňský areál cca 350 m od ubytování.
Výhody a nevýhody
výhodná cena
doprava autobusem KOMFORT plus
Tip
Možnost dokoupení balíčku výletů (Siklós, Villány, Pécs) ve vybraných termínech 14. - 21.7., 21. - 28.7., 28.7. - 4.8., 18. - 25.8.

Výhodné prodloužené pobyty na 9 nocí (26.4. - 5.5., 22.9. - 1.10.)

SPECIÁLNÍ NABÍDKA: 14 nocí za cenu 11
Další informace
Velmi pěkný lázeňský areál s rozlohou cca 13 ha se nachází přímo v centru Harkán. Lázně jsou rozděleny na léčebnou a rekreační část. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 min., a poté si odpočinout. Procedury je možné objednat v léčebném domě. Lázeňský areál nabízí bohaté možnosti stravování.

Léčebná část: 2 venkovní a 2 vnitřní bazény (36-38°C), 3 whirlpooly (34-36°C), jacuzzi (34-36°C), finská sauna a parní lázeň. Dětem do 14 let je vstup do léčebné části umožněn pouze na základě lékařského doporučení, bližší informace v CK.

Rekreační část: 2 venkovní bazény (26-32°C), léčebný bazén (33-35°C), plavecký bazén (22-26°C), whirlpool, sluneční terasa pro nudisty, tobogánový svět, dětský bazén, dětské hřiště.
Stravování
bez stravy, za příplatek (viz ceník) snídaně formou bufetu a večeře formou výběru ze 3 menu o 3 chodech, které se podávají v restauraci hotelu Forrás ve vzdálenosti cca 50 m. Navíc kartička na slevu ve výši 10% na nápoje i stravu v několika oblíbených restauracích.
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraných
termínech (9.6., 21.7., 4.8., 25.8.) jsou možné svozy z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Standardní trasa: ČR - Bratislava - Budapešť (obchvat M0) - Harkány. Odjezd autobusu z ČR
u zájezdů na 7 nocí je v pátek ve večerních hodinách, příjezd do Harkán v sobotu v ranních hodinách. Odjezd z Harkán je v sobotu ve večerních hodinách, příjezd do ČR v neděli v časných ranních hodinách. U termínu 26.4.-5.5. je odjezd ve čtvrtek ráno a příjezd do Harkán ve čtvrtek večer, u termínu 22.9.-1.10. je odjezd v pátek večer, příjezd do Harkán
je v sobotu ráno.
Cena zahrnuje
7x ubytování » dopravu autobusem KOMFORT plus » pobyto­vou taxu » de­le­gátský ser­vis.
Slevy
Doprava autobusem: 7x ubytování » pobytovou taxu » dopravu autobusem KOMFORT plus » delegátský servis.

Vlastní doprava: 7x ubytování » pobytovou taxu » delegátský servis.

U pobytů v termínech 26.4. - 5.5. a 22.9. - 1.10. cena zahrnuje 9x ubytování.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK