Nezávazná poptávka
Répce Gold, Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdõ, 12.4.2018, Polopenze
Répce Gold
FM
Termín:
12.4. – 15.4.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128330383
7 090 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
4* hotel s moderním wellness centrem je propojený s lázeňským areálem krytou chodbou, vstup do lázní je v ceně.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje » možnost 1 přistýlky » balkon (většina pokojů) » vlastní sociální zařízení » TV » minibar » klimatizace » trezor » telefon » župan na pokoji » WIFI
Poloha
Městečko Bük leží na severozápadě Maďarska, nedaleko rakouských hranic. Je známé díky zdejším lázním, které jsou jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších v Evropě.
Vzdálenosti
přímo u lázeňského areálu » cca 150 m od nákupních možností
Vybavení a služby
propojení s lázeňským areálem krytou chodbou » recepce » restaurace s maďarskou a mezinárodní kuchyní » lobby bar » wellness centrum - bazén, whirlpool, sauna, parní kabina » solná komora » solarium » fitness » masáže » kosmetika » manikúra » pedikúra » dětský koutek » biliár » šipky » výtahy
Sport a zábava
Wellness centrum - plavecký bazén, whirlpool, jacuzzi, sauna, parní kabina
Termální lázně v areálu hotelu
Golfové hřiště nedaleko hotelu
Děti
dětská židlička v restauraci » možnost zapůjčení dětské postýlky » dětské bazény » dětské hřiště
Výhody a nevýhody
hotel propojen s areálem lázní
wellness centrum
vstup do lázní v ceně
blízká destinace
výborná polopenze
Tip
KOMFORT plus bus - přeprava autobusem s nadstandardním prostorem na nohy (vysoký komfort díky snížení počtu sedaček).
Další informace
Lázeňský komplex o rozloze14 ha s vodní plochou více než 5.000 m2 se rozléhá v krásné zeleni přírodního parku. Moderní areál svým návštěvníkům nabízí léčebnou část, zážitkovou část a saunový svět. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 min., a poté si odpočinout. Areál je vhodný pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Léčebná část: 4 vnitřní léčebné bazény (30-39°C), 2 polokryté bazény (33-36°C), venkovní bazén (26-28°C), 2 venkovní plavecké bazény (22-26°C), venkovní a vnitřní plavecký bazén (28-30°C), vnitřní bazén na vodní cvičení (33-35°C), 2 dětské venkovní bazény (27-32°C), venkovní bazén se skluzavkou (25-27°C). Dětem do 16 let je vstup do 4 vnitřních léčebných bazénů umožněn pouze na základě lékařského doporučení, bližší informace v cestovní kanceláři.

Zážitková část: (za poplatek): venkovní zážitkový bazén (31-33°C), venkovní léčebný bazén (33-35°C), částečně krytý léčebný bazén (33-35°C), částečně krytý zážitkový bazén (31-33°C), vnitřní zážitkový bazén (32-34°C), vnitřní perličkový bazén (34-35°C), 2 vnitřní dětské bazény (31-33°C), skluzavky a zážitkové koupele. Saunový svět (za poplatek): aroma sauna, finská sauna (kamenná a dřevěná), infrasauna, bylinná sauna, tepidárium, parní krystalická sauna, ledová kabina, Kneippův bazén (16-18°C), ochlazovací bazén (16-18°C), jacuzzi (34-36°C) a zážitkový bazén (34-36°C).
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu vč. 0,25 l minerální vody k večeři
Doprava
Standardní trasa: ČR - Bratislava - Csorna - Bükfürdö. Odjezd autobusu z ČR je v ranních hodinách, příjezd do Bükfürdö je v odpoledních hodinách. Odjezd z Bükfürdö je v odpoledních hodinách, příjezd do ČR je v pozdních večerních hodinách.

Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraných termínech jsou možné svozy z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.
Cena zahrnuje
3x ubytování » 3x polopenzi » 3x vstupné do lázní (léčebná část) » vstup do hotelového wellness centra » vypůjčení županu » dopravu autobusem » pobytovou taxu » delegátský servis
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat).
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK