Nezávazná poptávka
Répce, Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdõ, 12.4.2018, Polopenze
Répce
LM
Termín:
12.4. – 15.4.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128330399
5 890 Kč (-0 %)
Popis
Oblíbený hotel přímo propojený s lázeňským areálem krytou chodbou, vstup do lázní v ceně.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje » možnost 1 přistýlky » vlastní sociální zařízení » TV » mi­­­nibar » župan na pokoji
Poloha
Městečko Bük leží na severozápadě Maďarska, nedaleko rakouských hranic. Je známé díky zdejším lázním, které jsou jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších v Evropě.
Vzdálenosti
přímo u lázeňského areálu » cca 100 m od nákupních možností
Vybavení a služby
propojení s lázeňským areálem krytou chodbou » recepce » restaurace s maďarskou a mezinárodní kuchyní » bar » wellness centrum » výtah » WIFI (pouze na recepci)
Sport a zábava
Wellness centrum - plavecký bazén, whirlpool, jacuzzi, sauna, parní kabina
Termální lázně v areálu hotelu
Golfové hřiště nedaleko hotelu
Děti
dětská židlička v restauraci » možnost zapůjčení dětské postýlky » dětské bazény » dětské hřiště
Výhody a nevýhody
hotel propojen s areálem lázní
wellness centrum
vstup do lázní v ceně
blízká destinace
výborná polopenze
Tip
KOMFORT plus bus - přeprava autobusem s nadstandardním prostorem na nohy (vysoký komfort díky snížení počtu sedaček) - u zájezdů na 6 nocí.
Další informace
Lázeňský komplex o rozloze14 ha s vodní plochou více než 5.000 m2 se rozléhá v krásné zeleni přírodního parku. Moderní areál svým návštěvníkům nabízí léčebnou část, zážitkovou část a saunový svět. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 min., a poté si odpočinout. Areál je vhodný pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Léčebná část: 4 vnitřní léčebné bazény (30-39°C), 2 polokryté bazény (33-36°C), venkovní bazén (26-28°C), 2 venkovní plavecké bazény (22-26°C), venkovní a vnitřní plavecký bazén (28-30°C), vnitřní bazén na vodní cvičení (33-35°C), 2 dětské venkovní bazény (27-32°C), venkovní bazén se skluzavkou (25-27°C). Dětem do 16 let je vstup do 4 vnitřních léčebných bazénů umožněn pouze na základě lékařského doporučení, bližší informace v cestovní kanceláři.

Zážitková část: (za poplatek): venkovní zážitkový bazén (31-33°C), venkovní léčebný bazén (33-35°C), částečně krytý léčebný bazén (33-35°C), částečně krytý zážitkový bazén (31-33°C), vnitřní zážitkový bazén (32-34°C), vnitřní perličkový bazén (34-35°C), 2 vnitřní dětské bazény (31-33°C), skluzavky a zážitkové koupele. Saunový svět (za poplatek): aroma sauna, finská sauna (kamenná a dřevěná), infrasauna, bylinná sauna, tepidárium, parní krystalická sauna, ledová kabina, Kneippův bazén (16-18°C), ochlazovací bazén (16-18°C), jacuzzi (34-36°C) a zážitkový bazén (34-36°C).
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu vč. 0,25 l minerální vody k večeři
Doprava
Standardní trasa: ČR - Bratislava - Csorna - Bükfürdö. Odjezd autobusu z ČR je v ranních hodinách, příjezd do Bükfürdö je v odpoledních hodinách. Odjezd z Bükfürdö je v odpoledních hodinách, příjezd do ČR je v pozdních večerních hodinách.

Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraných termínech jsou možné svozy z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.
Cena zahrnuje
3x ubytování » 3x polopenzi » 3x vstup­né do lázní (léčebná část) » vstup do hote­lo­vé­­ho well­­­ness centra » vy­­půj­če­ní županu » dopravu auto­bu­sem » po­­by­tovou taxu » delegátský servis.
Slevy
časová sleva 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK