Nezávazná poptávka
Silvestr v lázních Harkány, Maďarsko, Jižní Maďarsko, Harkány, 27.12.2018, Dle programu
Silvestr v lázních Harkány
Termín:
27.12. – 2.1.2019
Změnit termín
Délka:7 dní / 0 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Dle programu
Číslo zájezdu:128767440
7 790 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Silvestrovský zájezd do lázní Harkány s programem a silvestrovskou oslavou.
Ubytování
Hotel Forrás 3* nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky.
Poloha
Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a patří mezi vyhlášené maďarské lázně. Je vyhledávaným zejména pro složení místní termální léčivé vody, která obsahuje řadu sulfidů a fluoridů.
Vzdálenosti
cca 250 m od lázeňského areálu a centra města
Sport a zábava
Termální lázně cca 250 m od hotelu
Výhody a nevýhody
Župan v ceně
Silvestrovská oslava
Další informace
Lázeňský areál: 2 venkovní a 2 vnitřní bazény s termální léčivou vodou (36-38°C), 3 whirlpooly (34-36°C) a jacuzzi (34-36°C), finská sauna, parní lázeň, možnost masáží. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 min., a poté si odpočinout.
Stravování
5x polopenze včetně silvestrovské oslavy, 5x nápoj k večeři, oběd v Tenkés Csárdě, ochutnávka vín, svařené víno na uvítanou

Silvestrovská oslava - v ceně zájezdu je oslava na hotelu. Oslava zahrnuje slavnostní silvestrovskou večeři o 4 chodech, novoroční přípitek, novoroční polévku, 1 l vína, kávu a silvestrovskou zábavu se živou hudbou a tombolou.
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Cesta tam je přes den, cesta zpět přes noc.
Program
1. den
27.12.: odjezd z Prahy (Kolína, Jihlavy, Brna) v ranních hodinách, příjezd do lázní HARKÁNY ve večerních hodinách. Po příjezdu svařené víno na uvítanou.

2. den
28.12.: celodenní pobyt v lázních HARKÁNY, po večeři OCHUTNÁVKA VÍN, malé občerstvení a možnost nákupu vybraných vín.

3. den
29.12.: PÉCS - starobylé univerzitní město s mnoha památkami, odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY. VEČER ZÁBAVA PŘI ŽIVÉ MUZICE.

4. den
30.12.: VILLÁNY- malebná vinařská obec s mnoha vin nými sklepy a muzeem vína, možnost ochutnávky a nákupu vína, MÁRIAGYÜD - poutní klášter, klenotnice, oltář v přírodě a křížová cesta na horu Tenkés. Oběd v Tenkés Csárdě - polévka podávaná v tradičním kotlíku s domácím chlebem, odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY. Večer fakultativně výlet do vesnice Máriagyüd za kachními hody - posezení ve stylové csárdě se sklípkem KALMÁR PINCE u vynikající večeře - pečená kachna nebo hovězí perkelt, aperitiv, neomezená konzumace vína a zábava při živé muzice.

5. den
31.12.: pobyt v lázních HARKÁNY, večer SILVESTROVSKÁ OSLAVA.

6. den
1.1.: odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY, odjezd do ČR ve ve černích hodinách.

7. den
2.1.: příjezd v časných ranních hodinách.
Cena zahrnuje
5x ubytování v hotelu Forrás (popis viz str. 5), 5x polopenzi včetně silvestrovské oslavy, 5x nápoj k večeři, oběd v Tenkés Csárdě, ochutnávku vín, svařené víno na uvítanou, vypůjčení županu, dopravu autobusem vč. výletů dle programu, služby průvodce.
Slevy
5% do 30.6.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK