Nezávazná poptávka
Xavin, Maďarsko, Jižní Maďarsko, Harkány, 11.5.2018, Snídaně
Xavin
FM
Termín:
11.5. – 20.5.2018
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:127850836
8 590 Kč (-0 %)

Kategorie hotelu: ****
Popis
Čtyřhvězdičkový hotel v centru lázeňského města Harkány s vlastním moderním wellness centrem.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje » možnost 1 přistýlky » balkon » vlastní sociální zařízení » fén » TV » minibar » trezor » klimatizace (za poplatek) župan na pokoji » WIFI
Poloha
Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a patří mezi vyhlášené maďarské lázně.
Vzdálenosti
cca 150 m od lázeňského areálu » cca 50 m od cent­ra města
Vybavení a služby
recepce » restaurace s maďarskou i mezinárodní kuchyní » zimní zahrada s po­sezením » wellness centrum » vý­tah
Sport a zábava
WELLNESS CENTRUM - krytý bazén s protiproudem, whirlpool, tu­recká parní lázeň, světelná te­ra­­­pie a aromaterapie, finská sau­na, parní sauna, tepidárium, skot­ská sprcha a masážní sprcha, různé druhy masáží
Výhody a nevýhody
Hotelové wellness centrum
Župan na pokoji v ceně
Doprava "KOMFORT plus" autobusem - přeprava autobusem s nadstandardním prostorem na nohy (vysoký komfort díky snížení počtu sedaček)
Tip
Možnost dokoupení balíčku výletů (Siklós, Villány, Pécs) ve vybraných termínech 14. - 21.7., 21. - 28.7., 28.7. - 4.8., 18. - 25.8.
Další informace
Velmi pěkný lázeňský areál s rozlohou cca 13 ha se nachází přímo v centru Harkán. Lázně jsou rozděleny na léčebnou a rekreační část. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 min., a poté si odpočinout. Procedury je možné objednat v léčebném domě. Lázeňský areál nabízí bohaté možnosti stravování.

Léčebná část: 2 venkovní a 2 vnitřní bazény (36-38°C), 3 whirlpooly (34-36°C), jacuzzi (34-36°C), finská sauna a parní lázeň. Dětem do 14 let je vstup do léčebné části umožněn pouze na základě lékařského doporučení, bližší informace v CK.

Rekreační část: 2 venkovní bazény (26-32°C), léčebný bazén (33-35°C), plavecký bazén (22-26°C), whirlpool, sluneční terasa pro nudisty, tobogánový svět, dětský bazén, dětské hřiště.
Stravování
Snídaně formou bohatého bufetu, za příplatek večeře formou bohatého bufetu.
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraných
termínech jsou možné svozy z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Standardní trasa: ČR - Bratislava - Budapešť (obchvat M0) - Harkány. Odjezd autobusu z ČR
u zájezdů na 7 nocí je v pátek ve večerních hodinách, příjezd do Harkán v sobotu v ranních hodinách. Odjezd z Harkán je v sobotu ve večerních hodinách, příjezd do ČR v neděli v časných ranních hodinách.
Cena zahrnuje
Doprava autobusem: 7x ubytování » 7x snídani » dopravu autobusem KOMFORT plus » vstup do hotelového wellness centra » vy­půj­če­ní županu » pobyto­vou taxu » de­­le­­gátský ser­vis.

Vlastní doprava: 7x ubytování » 7x snídani » vstup do hotelového wellness centra » vy­půj­če­ní županu » pobyto­vou taxu » de­­le­­gátský ser­vis.
Slevy
časová sleva 8% do 15.1. » 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5%
Slevy nelze sčítat a neplatí u pobytů na 9 nocí.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK