Nezávazná poptávka
Xavin, Maďarsko, Jižní Maďarsko, Harkány, 11.5.2018, Snídaně
Xavin
FM
Termín:
11.5. – 20.5.2018
Změnit termín
Délka:10 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:127850836
8 590 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde


Kategorie hotelu: ****
Popis
Čtyřhvězdičkový hotel v centru lázeňského města Harkány s vlastním moderním wellness centrem.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje » možnost 1 přistýlky » balkon » vlastní sociální zařízení » fén » TV » minibar » trezor » klimatizace (za poplatek) župan na pokoji » WIFI
Poloha
Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a patří mezi vyhlášené maďarské lázně.
Vzdálenosti
cca 150 m od lázeňského areálu » cca 50 m od cent­ra města
Vybavení a služby
recepce » restaurace s maďarskou i mezinárodní kuchyní » zimní zahrada s posezením » wellness centrum » výtah
Sport a zábava
WELLNESS CENTRUM - krytý bazén s protiproudem, whirlpool, tu­recká parní lázeň, světelná te­ra­­­pie a aromaterapie, finská sau­na, parní sauna, tepidárium, skot­ská sprcha a masážní sprcha, různé druhy masáží
Výhody a nevýhody
Hotelové wellness centrum
Župan na pokoji v ceně
Doprava "KOMFORT plus" autobusem - přeprava autobusem s nadstandardním prostorem na nohy (vysoký komfort díky snížení počtu sedaček)
Tip
Možnost dokoupení balíčku výletů (Siklós, Villány, Pécs) ve vybraných termínech 14. - 21.7., 21. - 28.7., 28.7. - 4.8., 18. - 25.8.
Další informace
Velmi pěkný lázeňský areál s rozlohou cca 13 ha se nachází přímo v centru Harkán. Lázně jsou rozděleny na léčebnou a rekreační část. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 min., a poté si odpočinout. Procedury je možné objednat v léčebném domě. Lázeňský areál nabízí bohaté možnosti stravování.

Léčebná část: 2 venkovní a 2 vnitřní bazény (36-38°C), 3 whirlpooly (34-36°C), jacuzzi (34-36°C), finská sauna a parní lázeň. Dětem do 14 let je vstup do léčebné části umožněn pouze na základě lékařského doporučení, bližší informace v CK.

Rekreační část: 2 venkovní bazény (26-32°C), léčebný bazén (33-35°C), plavecký bazén (22-26°C), whirlpool, sluneční terasa pro nudisty, tobogánový svět, dětský bazén, dětské hřiště.
Stravování
Polopenze formou bufetu.
Doprava
Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraných
termínech jsou možné svozy z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

Standardní trasa: ČR - Bratislava - Budapešť (obchvat M0) - Harkány. Odjezd autobusu z ČR
u zájezdů na 7 nocí je v pátek ve večerních hodinách, příjezd do Harkán v sobotu v ranních hodinách. Odjezd z Harkán je v sobotu ve večerních hodinách, příjezd do ČR v neděli v časných ranních hodinách.
Cena zahrnuje
Doprava autobusem: 7x ubytování » 7x polopenzi » dopravu autobusem KOMFORT plus » vstup do hotelového wellness centra » vypůjčení županu » pobytovou taxu » delegátský servis.

Vlastní doprava: 7x ubytování » 7x polopenzi » vstup do hotelového wellness centra » vypůjčení županu » pobytovou taxu » delegátský servis.
Slevy
časová sleva 8% do 15.1. » 6% do 28.2. » senioři nad 65 let - 5%
Slevy nelze sčítat a neplatí u pobytů na 9 nocí.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTA Travel Agency, s.r.o. , IČ 26735997.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK