Nezávazná poptávka
Zalakaros - lázně pro velké i malé

Termální lázně Zalakaros leží v malebné kopcovité krajině cca 30 km západně od jezera Balaton. Lázeňský areál využívá hlubinných termálních pramenů o teplotě 96°C s vysokým obsahem hydrogenuhličitanů, soli a síry. Zdejší léčivá voda byla několikrát oceněna pro svou jedinečnost, kterou jí dodává obsah jódu, bromu, sirovodíku a fluoru.

INDIKACE

Léčba onemocnění pohybového ústrojí a svalstva (klouby, páteř, revmatismus), Bechtěrevovy nemoci, osteoporózy, poúrazová a pooperační rehabilitace, léčba chronických gynekologických onemocnění, poruch nervového systému, onemocnění dýchacího ústrojí a kožních chorob (lupénka, ekzém).

LÁZEŇSKÝ AREÁL

Moderní lázeňský areál nabízí návštěvníkům léčebné centrum, kryté lázně, zážitkové lázně, termální koupaliště a saunový svět. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 min., a poté si odpočinout. Za příplatek je možné si objednat řadu léčebných procedur, masáží a zábalů. V areálu je zážitková část s vodními atrakcemi pro rodiny s dětmi oddělena od léčebné části, návštěvníci si tak mohou užívat nerušeného klidu a odpočinku v termálních bazénech.

Kryté lázně: 2 léčebné bazény, termální bazén (34-36°C), bazén pro cvičení (28-32°C). Dětem do 16 let je vstup do léčebné části umožněn pouze na základě lékařského doporučení, bližší informace v cestovní kanceláři.

Termální koupaliště: léčebný bazén (34-36°C), termální bazén (32°C), rodinný bazén (32°C), bazén se skluzavkou a atrakcemi (30°C), bazén s umělým vlnobitím (28-32°C), plavecký sportovní bazén (28°C), dětské brouzdaliště, dětské hřiště, hřiště na volejbal, restaurace a stánky s občerstvením.

Léčebné centrum (za poplatek): venkovní léčebný bazén (34-36°C), 2 vnitřní léčebné bazény (32-36°C) a jacuzzi (28-32°C).

Zážitková část (za poplatek): venkovní zážitkový bazén (28-32°C), venkovní dětský zážitkový bazén (28-32°C), venkovní dětský bazén se skluzavkou, tobogány, vnitřní zážitkový bazén (28-32°C), vnitřní plavecký a zážitkový bazén (28°C) a vnitřní dětský zážitkový bazén.

Saunový svět: 2 finské sauny, parní sauna, ochlazovací bazén

DOPRAVA AUTOBUSEM

Doprava do lázní Zalakaros je zajišťována moderními klimatizovanými autobusy s možností občerstvení. Standardní trasa: ČR - Bratislava - Csorna - Kehidakustány - Zalakaros. Odjezd autobusu je v časných ranních hodinách, příjezd do Zalakarose je v odpoledních hodinách. Odjezd ze Zalakarose je v poledních hodinách, příjezd do ČR je v pozdních večerních hodinách.

Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraném termínu jsou možné svozy z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

DELEGÁT

Delegát je k dispozici během cesty tam a zpět, v době pobytu je na telefonu (v destinaci Kehidakustány)

 

Hotel Freya ***

strava: polopenze s nápoji

doprava: autobus

délka pobytu: 6 nocí

Hotel Freya