Nezávazná poptávka
Sárvár - oblíbené luxusní lázně

Lázně Sárvár s moderním lázeňským areálem patří k nejznámějším v Maďarsku. V okolí Sárváru vyvěrají dva prameny léčivé vody - první z hloubky 1.200 m o teplotě 43°C a druhý z hloubky 2.000 m o teplotě 83°C s vysokým obsahem soli. Z léčivé vody s vysokým obsahem solí se odpařováním získávala slavná Sárvárská termální krystalická sůl. Město nabízí nespočet skvělých restaurací, hospůdek a vináren.

INDIKACE

Léčba onemocnění pohybového ústrojí (klouby, páteř, revmatismus), osteoporózy, poúrazová a pooperační rehabilitace, léčba chronických gynekologických onemocnění, onemocnění dýchacího ústrojí a astma, zažívacích potíží a poruch trávení, kožních chorob (lupénka, ekzém).

LÁZEŇSKÝ AREÁL

Moderní lázeňský areál s vodní plochou cca 3.600 m2 se skládá z léčebné části, zážitkové části, koupaliště a saunového světa. Za příplatek je možné si objednat řadu léčebných procedur, masáží a zábalů. V areálu je zážitková část s atrakcemi pro rodiny s dětmi oddělená od léčebné části, návštěvníci si tak mohou užívat nerušeného klidu v termálních bazénech.

Léčebná část: venkovní léčebný bazén (34-36°C), venkovní zážitkový bazén (32-34°C), vnitřní léčebný bazén (37°C), vnitřní léčebný zážitkový bazén (34-36°C).

Zážitková část: vnitřní bazén s vlnobitím (32-34°C), vnitřní dětský zá žitkový bazén se skluzavkami, vodním dělem a stříkací bránou (32-34°C), vnitřní dětské brouzdaliště (32-34°C), jacuzzi (33-34°C, oddělená od dětské části), plavecký bazén (25 m, 24-26°C), vnitřní tobogány a skluzavky, dětský koutek s vychovatelkou, hlídání dětí zdarma, svět batolat (kuchyňka, přebalovací místnost, tepidárium, dětský koutek, odpočívárna), odpočinkové prostory a velká terasa na slunění. Koupaliště (květen-září, dle počasí): léčebný retro bazén (36°C), bazén s tobogánem (část pro skoky do vody a plavání, 28°C), dětský bazén s vodním hradem a pirátskou lodí (32°C), dětský zážitkový bazén se skluzavkami, dětské brouzdaliště (32°C), 7 skluzavek, bazén s vlnobitím (28°C).

Saunový svět (za poplatek): finská sauna, biosauna, parní lázně, aromakabiny s vonnými oleji, Kneippův bazén, zážitkové sprchy a vířivky, relaxační místnosti.

DOPRAVA AUTOBUSEM

Doprava do lázní Sárvár je zajišťována moderními klimatizovanými autobusy s možností občerstvení. Standardní trasa: ČR - Bratislava - Csorna - Bükfürdö - Sárvár. Odjezd autobusu z ČR je v ranních hodinách, příjezd do Sárváru je v odpoledních hodinách. Odjezd ze Sárváru je v poledních hodinách, příjezd do ČR je v pozdních večerních hodinách. Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraných termínech jsou možné svozy z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v CK.

DELEGÁT

Delegát je k dispozici pouze při příjezdu do Sárváru, v době pobytu je na telefonu (v destinaci Kehidakustány nebo Bükfürdö).

 

Hotel Park Inn ****

strava: polopenze

doprava: autobus

délka pobytu: 6 nocí

Park Inn