Nezávazná poptávka
Bad Füssing - tři velké lázeňské komplexy v Německu

Bad Füssing

Velmi oblíbené lázně se nachází ve spodním údolí řeky Inn v jednom z nejpřitažlivějších míst Bavorska, 30 km jižně od Pasova na hranicích s Rakouskem. Sirné horké zřídlo s podílem fluoridu obsahuje sodík, hydrogen uhličitany a chloridy. Bad Füssing je lázeňské městečko s několika krásnými parky, restauracemi, kavárnami a hospůdkami, oblíbené jsou i páteční dopolední trhy. Věhlas lázním zajistily především tři obrovské termální komplexy, díky nimž jsou lázně Bad Füssing největšími v Evropě. Termální prameny o teplotě 56°C vyvěrají z hloubky cca 1.000 m a napájí cca 10.000 m2 vodní plochy.

INDIKACE

Léčba poruch pohybového ústrojí, revmatických onemocnění, artrózy, nemocí kloubů, bolestí páteře, léčba chronických bolestí a poúrazového stavu, gynekologických onemocnění, poruch látkové výměny a krevního oběhu.

LÁZEŇSKÉ AREÁLY

Lázně Therme I.: 12 venkovních a vnitřních termálních bazénů (29-42°C), sirné lázně, Saunahof (saunový svět), léčebné služby a masáže.

Vstupné do termálního areálu: cca 10,5 EUR/5 hod. nebo cca 13 EUR/den, bližší info v CK.

Vzdálenost od aparthotelu: cca 250 m.

Lázně Europa Therme: 14 ven kovních a vnitřních termálních bazénů, 40 masážních vodních lehátek, 4 bazénky s masážními tryskami, 120 m dlouhý kanál se silným proudem s proměnlivou rychlostí, Sauna paradies (saunový svět), léčebné služby a masáže.

Vstupného do termálního areálu: cca 10,5 EUR/5 hod. nebo cca 15,5 EUR/den, bližší info v CK.

Vzdálenost od aparthotelu: cca 700 m.

Lázně Johannesbad: 13 venkovních a vnitřních bazénů, sirný bazén, vulkánový vířivý ba zén, hypertermální bazén (39°C), plavecký bazén (24-30°C), bazén s mořskými vlnami, Kneippův bazén, Saunawelt (saunový svět), léčebné služby a masáže.

Vstupné do termálního areálu: cca 13 EUR/ den, bližší info v CK.

Vzdálenost od aparthotelu: cca 1,5 km (lze využít zdarma lázeňský autobus).

DOPRAVA AUTOBUSEM

Doprava do lázní Bad Füssing je zajišťována moderními klimatizovanými autobusy s možností občerstvení. Standardní trasa: ČR - Pasov - Bad Füs sing.

Nástupní místa: Kolín - Praha - Příbram - Strakonice

 

 

Bad Füssing, města na Dunaji a Innu

strava: bez stravy / večeře

doprava: autobus

délka pobytu: 5 nocí

 Bad Füssing

Bad Füssing s možností platby lodí

strava: bez stravy / večeře

doprava: autobus

délka pobytu: 3 noci

 Bad F