Nezávazná poptávka
Moravské Toplice - Terme 3000

Moravské Toplice se nachází v severovýchodním cípu Slovinska v regionu s četnými vinicemi a cyklostezkami. Relativně nové lázně postavené v roce 2000 nabízí relaxaci a léčbu v unikátní černé termální a minerální vodě, která vyvěrá z hloubky cca 1400 m a s teplotou 72 °C je jedinečnou svého druhu. Každý návštěvník by neměl vynechat ochutnávku slovinských vín, která patří k nejlepším v Evropě, nebo oblíbeného tradičního dezertu gibanica.

INDIKACE

Léčba onemocnění pohybového ústrojí (klouby, páteř, revmatismus), poúrazová a pooperační rehabilitace, léčba krevního oběhu, vegetativního nervového systému, onemocnění dýchacích cest a kožních nemocí.

LÁZEŇSKÝ AREÁL

Moderní rozsáhlý lázeňský komplex Terme 3000 s vodní plochou 5.000 m2 se nachází vedle hotelového areálu. Za příplatek je možné si objednat řadu léčebných procedur, masáží a zábalů v Thermalium Centru nebo v Thai centru.

Lázeňský areál: venkovní termální bazén (36- 37°C), venkovní rekreační bazén (26-28°C), venkovní bazén (27-29°C), venkovní zážitkový bazén (30-32°C), bazén se skluzavkami (29-31°C), letní zážitkový bazén (26-28°C), bazén pro potápění (27-28°C), 2 vnitřní termální bazény (34-36°C), vnitřní zážitkový bazén (35-37°C), vnitřní dětský bazén (30-32°C), finská sauna, turecká sauna, ochlazovací bazének u sauny (13-16°C), dětské hřiště, restaurace, bar, prostorná travnatá plocha na opalování.

DOPRAVA AUTOBUSEM

Doprava do lázní Moravské Toplice je zajišťována moderními klimatizovanými autobusy s možností ob čerstvení. Stan dardní trasa: ČR - Bratislava - Mosonmagyaróvár - Szombathely - Körmend - Moravské Toplice. Odjezd autobusu z ČR je v neděli v nočních hodinách, příjezd do Moravských Toplice je v pondělí v ranních hodinách. Odjezd z Moravských Toplic je v neděli v dopoledních hodinách, příjezd do ČR je ve večerních hodinách.

Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraném termínu je možný svoz z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

FAKULTATIVNÍ VÝLETY

Bukovniško jezero

Krásná příroda s přehlídkou rostlin a zvířat, léčivé energické body.

NP Goričko

NP mezi Rakouskem a Maďarskem s pozůstatky prehistorického období, římské říše, Germánů i turecké nadvlády. Největší barokní hrad Slovinska.

Murská Sobota

Hlavní město celé oblasti Prekmurje, na břehu řeky Mury, nejznámější regionální muzeum Slovinska, jeden z nejlépe dochovaných zámeckých parků ve Slovinsku.

Ochutnávka vína

Ochutnávka místních vín s možností nákupu.

 

Hotel Termal ****

strava: polopenze

doprava: autobus

délka pobytu: 6 nocí

 Hotel Termal