Nezávazná poptávka
Mezökövesd - nejvyšší obsah sulfidů síry

Mezökövesd leží severovýchodně od Budapešti, nedaleko města Eger, v oblasti s čistým prostředím bez průmyslových zón. Termální minerální voda o teplotě 60 °C s obsahem vápníku, hořčíku, hydrogenuhličitanu a nejvyšším obsahem sulfidů síry mezi maďarskými léčivými vodami je využívána už více než 75 let.

INDIKACE

Léčba onemocnění pohybového ústrojí (klouby, páteř, revmatismus), osteoporózy, poúrazová a pooperační rehabilitace, léčba chronických gyne kologických onemocnění, kožních chorob (lupénka, ekzém).

LÁZEŇSKÝ AREÁL

Lázeňský areál o rozloze 4,5 ha se nachází v klidné oblasti cca 4 km od centra města Mezökövesd (dostupné MHD) a nabízí svým návštěvníkům léčebnou a zážitkovou část, letní koupaliště a wellness. Za příplatek lze objednat řadu léčebných procedur, masáží a zábalů. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 minut, a poté si odpočinout. Dětem do 14 let je vstup do léčivých bazénů umožněn pouze na základě lékařského doporučení. Areál je vhodný pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Léčebná část: venkovní léčivý bazén (34-36°C), venkovní léčivý retro bazén (34-36°C), 3 vnitřní léčivé bazény (34-36°C, 36-38°C, 38-40°C), částečně krytý průplavný zážitkový bazén (30-32°C), 2 vnitřní dětské bazény (32-34°C), whirlpool (34-36°C).

Zážitková část: celoročně otevřený vnitřní plavecký bazén (26-28°C), vnitřní zážitkový bazén se 3 skluzavkami, krční masáží, masážními lehátky, divokou řekou, vlnobitím (30-34°C), jacuzzi, sauna.

Koupaliště (letní sezóna): 2 léčivé bazény (32-36°C), zážitkový rodinný bazén se skluzavkou (24-30°C), mělký bazén (24-30°C), dětský bazén se skluzavkou, vodopádem, vodním hřibem (30°C), brouzdaliště (29-32°C), kruhový bazén se skluzavkou, divokou řekou a krční masáží (22-24°C) bazén s vlnobitím (22-24°C), sluneční terasa, dětské hřiště, hřiště na volejbal.

Wellness: saunový svět - finská sauna, parní kabina, bio sauna, infra sauna, aromakabina, solná komora a ochlazovací bazén, terapeutický bazén, ledová fontána, Kneippův chodník, whirlpool, masážní salon, wellness procedury (za poplatek).

LÉČIVÉ BAZÉNY HOTELU HAJNAL

Hotel Hajnal disponuje 6 celoročně otevřenými bazény s léčivou vodou (28-36°C) z vlastního 485 m hlubokého vrtu.

DOPRAVA AUTOBUSEM

Doprava do lázní Mezökövesd je zajišťována moderními klimatizovanými autobusy s možností občerstvení. Standardní tra sa: ČR - Bratislava - Budapešť (obchvat M0) - Mezökövesd. Odjezd autobusu z ČR je ve večerních hodinách, příjezd do Mezökövesd je v ranních hodinách. Odjezd z Mezökövesd je ve večerních hodinách, příjezd do ČR je v časných ranních hodinách.

Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

 

Hotel Hajnal ***

strava: polopenze

doprava: autobus

délka pobytu: 6 nocí

Hotel Hajnal