Nezávazná poptávka
Celldömölk - lázně na úpatí vyhaslé sopky

Lázeňské městečko Celldömölk se nachází v jižním cípu Malé uherské nížiny na řece Marcal. Leží na úpatí vyhaslé sopky Ság-hegy, která dodává městečku neopakovatelnou atmosféru. Léčivý pramen o teplotě 72°C bohatý na vápník, hořčík a hydrogenuhličitany byl objeven teprve v roce 2007, proto patří Celldömölk k méně známým lázeňským městům. Půvab místu přináší nekonečné vinohrady táhnoucí se celou oblastí.

INDIKACE

Léčba onemocnění pohybového ústrojí, rehabilitace po ortopedických a neurologických operacích, léčba nemocí oběhové soustavy, poruch trávení, gynekologických a urologických potíží.

LÁZEŇSKÝ AREÁL

Moderní lázeňský areál s vodní plochou 1.600 m2 se nachází přímo v hotelovém areálu na úpatí vulkánu. Za příplatek je možné si objednat řadu léčebných procedur, masáží, zábalů či fyzioterapii. V areálu je zá žitková část s vodními atrakcemi pro rodiny s dětmi, která je oddělena od léčebné části, návštěvníci si tak mohou užívat nerušeného klidu a odpočinku v termálních bazénech.

Léčebná a zážitková část: léčivý bazén (33-34°C), venkovní termální bazén (36-37°C), vnitřní termální bazén (32°C), vnitřní plavecký bazén (25 m, 26-28°C), vnitřní výukový bazén (30°C), venkovní zážitkový bazén (560 m2 , 28-30°C), venkovní dětský bazén se skluzavkou (30-32°C), venkovní dětský bazén (28-30°C), vnitřní dětský svět s bazény a skluzavkami.

Saunový svět: finská sauna, infrasauna, bylinná biosauna, parní kabina, solná jeskyně, perličková lá zeň, ochlazovací bazén, aroma a světelná terapie, relaxační místnosti.

DOPRAVA AUTOBUSEM

Doprava do lázní Celldömölk je zajišťována moderními klimatizovanými autobusy s možností občerstvení. Standardní trasa: ČR - Bratislava - Csorna - Bükfürdö - Sárvár - Celldömölk. Odjezd autobusu z ČR je v ranních hodinách, příjezd do Celldömölku je v odpoledních hodinách. Odjezd z Celldömölku je v poledních hodinách, příjezd do ČR je v pozdních ve černích hodinách.

Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraném termínu jsou možné svozy z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

DELEGÁT

Delegát je k dispozici pouze při příjezdu do Celldömölku (při ubytování), v době pobytu je na telefonu (Bükfürdö).

 

JUFA Vulkan Thermen Resort ****

strava: polopenze

doprava: autobus

délka pobytu: 6 nocí

JUFA Vulkan Thermen Resort