Nezávazná poptávka
Platby

Platbu můžete provést bankovním převodem na účet č.: 2100208545/2010 vedený u Fio banky. Platební podmínky (splatnost zálohy a doplatku) jsou uvedeny na cestovní smlouvě. Jako variabilní symbol použijte číslo objednávky.

Dále můžete zájezd hradit v hotovosti v naší cestovní kanceláři Legerova 432, Kolín. V kanceláři jsme Vám k dispozici Po - Pá od 9:00 do 17:00.

 

U většiny zájezdů je vyžadována záloha ve výši 50% celkové ceny zájezdu, splatná při podpisu smlouvy o zájezdu (do vypršení rezervace). Doplatek zájezdu je splatný 30 dnů před odjezdem.

 

Při zakoupení zájezdu (využití nabídky Last Moment) s odjezdem / odletem do 30 dnů je vyžadována úhrada 100% celkové ceny při podpisu smlouvy o zájezdu.

 

SODEXO

Přijímáme poukázky FLEXI PASS, DÁRKOVÝ PASS, HOLIDAY PASS, BONUS PASS a FOKUS PASS.

Dále je možné využít bodů ePass.

EDENRED

Přijímáme poukázky TICKET MULTI.

CHÉQUE DÉJEUNER

Přijímáme poukázky UNIŠEK+.

 

Poukázky je možno uplatnit na celou nabídku všech pobytů a zájezdů do výše 12.000 Kč,

maximálně však do hodnoty 50 % z celkové ceny zájezdu.

 

BENEFITY

Kartou Benefity můžete uhradit až 100 % zájezdu! Lze kombinovat s platbami v hotovosti, či převodem.

Zaměstnanecké Benefity poskytují někteří zaměstnavatelé, jako např. Toyota Peugeot Citroen Automobile Czech, s.r.o., GREEN METAL CZECH s.r.o., CET 21 spol. s r.o., Yusen Logistics (Czech) s.r.o., Zentiva Group a.s., T-Mobile Czech Republic a.s., Škoda a.s., RWE, RAIFFEISENBANK a.s., O2 Czech Republic a.s., FOXCONN CZ s.r.o., ČEZ, a.s., a mnoho dalších.

 

DÁRKOVÝ POUKAZ - POTĚŠTE SVÉ BLÍZKÉ DÁRKEM, KTERÝ OCENÍ! 

Chcete-li potěšit své blízké, věnujte jim dárkový poukaz na konkrétní zájezd nebo dárkový poukaz v libovolné hodnotě, která bude při nákupu zájezdu odečtena z celkové ceny.

Bližší informace v CK.

Dárkový poukaz lze uhradit firemními benefity (Benefity, Edenred, Sodexo, Chéque Déjeuner).

Dárkový poukaz lze použít k úhradě libovolného zájezdu ať už z nabídky cestovní kanceláře CESTA Travel Agency, s.r.o., tak z nabídky našich partnerských cestovních kanceláří.