Nezávazná poptávka
Bükfürdö - termální lázně na dosah

bukfurdo

Městečko Bük leží na severozápadě Maďarska, nedaleko rakouských hranic. Je známé díky zdejším lázním, které jsou jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších v Evropě. Léčivá termální a minerální voda bohatá na vápník, hořčík a fluor vyvěrá na povrch ze 4 pramenů o teplotě až 58°C. První termální bazén byl otevřen v roce 1962 a dodnes funguje jako bazén č. 5.

INDIKACE

Léčba onemocnění pohybového ústrojí (klouby, páteř, revmatismus), Bechtěrevovy nemoci, osteoporózy, poúrazová a pooperační rehabilitace, léčba chronických gynekologických a urologických onemocnění, zažívacích potíží a poruch trávení.

LÁZEŇSKÝ AREÁL

Lázeňský komplex o rozloze14 ha s vodní plochou více než 5.000 m2 se rozléhá v krásné zeleni přírodního parku. Moderní areál svým návštěvníkům nabízí léčebnou část, zážitkovou část a saunový svět. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 min., a poté si odpočinout. Areál je vhodný pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Léčebná část: 4 vnitřní léčebné bazény (30-39°C), 2 polokryté bazény (33-36°C), venkovní bazén (26-28°C), 2 venkovní plavecké bazény (22-26°C), venkovní a vnitřní plavecký bazén (28-30°C), vnitřní bazén na vodní cvičení (33-35°C), 2 dětské venkovní bazény (27-32°C), venkovní bazén se skluzavkou (25-27°C). Dětem do 16 let je vstup do 4 vnitřních léčebných bazénů umožněn pouze na základě lékařského doporučení, bližší informace v cestovní kanceláři.

Zážitková část: (za poplatek): venkovní zážitkový bazén (31-33°C), venkovní léčebný bazén (33-35°C), částečně krytý léčebný bazén (33-35°C), částečně krytý zážitkový bazén (31-33°C), vnitřní zážitkový bazén (32-34°C), vnitřní perličkový bazén (34-35°C), 2 vnitřní dětské bazény (31-33°C), skluzavky a zážitkové koupele. Saunový svět (za poplatek): aroma sauna, finská sauna (kamenná a dřevěná), infrasauna, bylinná sauna, tepidárium, parní krystalická sauna, ledová kabina, Kneippův bazén (16-18°C), ochlazovací bazén (16-18°C), jacuzzi (34-36°C) a zážitkový bazén (34-36°C).

DOPRAVA AUTOBUSEM

Doprava do lázní Bükfürdö je zajišťována moderními klimatizovanými autobusy s možností občerstvení. Standardní trasa: ČR - Bratislava - Csorna - Bükfürdö. Odjezd autobusu z ČR u zájezdů na 3 noci a na 6 nocí je v ranních hodinách, příjezd do Bükfürdö je v odpoledních hodinách. Odjezd z Bükfürdö je v odpoledních hodinách, příjezd do ČR je v pozdních večerních hodinách.

Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraných termínech jsou možné svozy z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

KOMFORT PLUS BUS - přeprava autobusem s nadstandardním prostorem na nohy (vysoký komfort díky snížení počtu sedaček).
 

Hotel Répce ***

strava: polopenze

doprava: autobus

délka pobytu: 3 noci

 Hotel Répce
 

Hotel Répce ***

strava: polopenze

doprava: autobus

délka pobytu: 6 nocí

 Hotel Répce

Hotel Répce Gold ****

strava: polopenze

doprava: autobus

délka pobytu: 3 noci

 Répce Gold

 

Hotel Répce Gold ****

 

strava: polopenze

 

doprava: autobus

 

délka pobytu: 6 nocí

 

 Répce Gold