Nezávazná poptávka
Kehidakustány - luxusní lázeňský komplex u Balatonu

kehidakustany

Lázeňský komplex Kehidakustány se nachází cca 13 km od Hévízu a 25 km od jezera Balaton v údolí řeky Zala. Termální minerální voda vyvěrá z pramene o teplotě 49°C a je bohatá na hořčík a vápník. Okouzlující okolní krajina a klidné prostředí venkova je ideálním místem k fyzickému i duševnímu odpočinku.

INDIKACE

Léčba onemocnění pohybového ústrojí (klouby, páteř, revmatismus), osteoporózy, poúrazová a pooperační rehabilitace, léčba chronických gynekologických onemocnění, poruch trávení a kožních chorob (lupénka, ekzém).

LÁZEŇSKÝ AREÁL

Moderní lázeňský areál rozkládající se v parku o rozloze 3 ha s vodní plochou 2.400 m2 nabízí svým návštěvníkům 3 propojené části - léčebnou, zážitkovou část a saunový svět. Za příplatek je možné si objednat řadu léčebných procedur, masáží a zábalů. V bazénech s termální vodou se doporučuje pobýt max. 20 min., a poté si odpočinout. Areál je vhodný pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Léčebná část: 2 venkovní termální bazény (34-36°C), 2 vnitřní termální bazény s masážními tryskami (32-36°C) a pitná fontána. Do této části nemají přístup děti.

Zážitková část: venkovní bazény (28-33°C) - bazén s vodními atrakcemi a fontánami, bazén s vlnobitím, 2 plavecké bazény (24-34°C), obří skluzavky a dětský bazén (26-30°C). Vnitřní bazény (28-33°C) - bazén s fontánami, gejzíry, masážními tryskami a lehátky, whirlpool, divoká řeka, 94 m dlouhý tobogán se světelnými a zvukovými efekty a dětský bazén se skluzavkou.

Saunový svět: finská sauna, infrasauna, aroma sauna, parní lázeň, whirlpool a hydromasážní vana s termální vodou. WELLNESS ALL INCLUSIVE Neomezené vstupné do všech částí lázní, venkovní termální bazén přístupný 24 hod. denně, 2x denně aqua aerobic, fitness vč. kol na spinning, stolní tenis, hotelové wellness centrum k dispozici nonstop.

DOPRAVA AUTOBUSEM

Doprava do lázní Kehidakustány je zajišťována moderními klimatizovanými autobusy s možností občerstvení. Standardní trasa: ČR - Bratislava - Csorna - Sárvár - Kehidakustány. Odjezd autobusu je v časných ranních hodinách, příjezd do Kehidakustány je v odpoledních hodinách. Odjezd z Kehidakustány je v poledních hodinách, příjezd do ČR je v pozdních večerních hodinách. Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno. Ve vybraných termínech jsou možné svozy z Hradce Králové a Pardubic za poplatek 250 Kč/os. při min. počtu 4 osob v daném termínu. Po dohodě jsou možná i další místa, více informací žádejte v cestovní kanceláři.

FAKULTATIVNÍ VÝLETY

Hévíz (v ceně zájezdu)

Dopolední prohlídka centra lázeňského městečka s největším biologicky aktivním termálním jezerem v Evropě, návštěva místní tržnice.

Vinné sklepy Egregy (v ceně zájezdu)

Večerní posezení ve stylové vinárně nebo restauraci mezi vinicemi ve vinařské oblasti Hévíz-Egregy. 

Balaton, Keszthely

Dopolední výlet k Balatonu - zastávka na břehu jezera, prohlídka města Keszthely.

 

Hotel Hertelendy House ****

strava: polopenze

doprava: autobusová

délka pobytu: 6 nocí

Hertelendy House